TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Klassieke muziek op de vroege zondagavond blijft bestaan", zei Paul Witteman in zijn laatste uitzending van Podium Witteman. En inderdaad: vier maanden na zijn afscheid maakt het programma een herstart als Podium Klassiek. Dieuwertje Blok en Wittemans voormalige sidekick Floris Kortie geven topmusici uit binnen- en buitenland een podium. Mike Boddé blijft de huispianist.
Nieuwkomer Blok is niet zomaar gevraagd. Ze presenteert al jaren het programma NTR Podium op de klassieke radiozender NPO Radio 4. Dat ze nu ook Podium Klassiek mag doen, noemt ze een droom die uitkomt. "Ik houd van klassieke muziek in de breedste zin van het woord. Jonge klassieke musici verleggen al jaren de grenzen van de muziek en ik ga graag met hen mee op die reis."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv