TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Conservatief-christelijke organisaties treden samen met orthodox katholieken, gereformeerden en evangelicalen op tegen gender-identiteit, seksuele diversiteit en de 'homolobby'.
Homogenezingen zijn passé. Homogevoelens zijn bespreekbaar, als je je er maar niet naar gedraagt, is de boodschap van de twee jaar geleden opgerichte organisatie Bijbels Beraad Man/Vrouw. Homoseksualiteit is niet verenigbaar met de bijbel, het huwelijk is voorbehouden aan één man en één vrouw, vertelt de organisatie daarom ook tijdens gastcolleges.
Via de aangesloten hulpverleningsinstanties en scholenvereniging weet Bijbels Beraad duizenden jongeren te bereiken, maar hoe wordt deze invloed ontvangen? Je hoort het in Pointer Special.
De TV van gisteren: Voice of Holland levert iets in bij tweede aflevering blind auditions
09:18Chris Woerts over scheiding prins Bernhard: 'Sylvie, er is een nieuwe miljonair op de markt!'
09:10Johan Derksen stapt wegens Wilfred Genee eerder op bij Vandaag inside
09:04Humberto Tan maakt RTL Tonight special met Mark Rutte
08:51Malgosia hint op bedavonturen met Joey Ceti in House of villains: 'Jij bent echt een bad bitch'