TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Conservatief-christelijke organisaties treden samen met orthodox katholieken, gereformeerden en evangelicalen op tegen gender-identiteit, seksuele diversiteit en de 'homolobby'.
Homogenezingen zijn passé. Homogevoelens zijn bespreekbaar, als je je er maar niet naar gedraagt, is de boodschap van de twee jaar geleden opgerichte organisatie Bijbels Beraad Man/Vrouw. Homoseksualiteit is niet verenigbaar met de bijbel, het huwelijk is voorbehouden aan één man en één vrouw, vertelt de organisatie daarom ook tijdens gastcolleges.
Via de aangesloten hulpverleningsinstanties en scholenvereniging weet Bijbels Beraad duizenden jongeren te bereiken, maar hoe wordt deze invloed ontvangen? Je hoort het in Pointer Special.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1