TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Conservatief-christelijke organisaties treden samen met orthodox katholieken, gereformeerden en evangelicalen op tegen gender-identiteit, seksuele diversiteit en de 'homolobby'.
Homogenezingen zijn passé. Homogevoelens zijn bespreekbaar, als je je er maar niet naar gedraagt, is de boodschap van de twee jaar geleden opgerichte organisatie Bijbels Beraad Man/Vrouw. Homoseksualiteit is niet verenigbaar met de bijbel, het huwelijk is voorbehouden aan één man en één vrouw, vertelt de organisatie daarom ook tijdens gastcolleges.
Via de aangesloten hulpverleningsinstanties en scholenvereniging weet Bijbels Beraad duizenden jongeren te bereiken, maar hoe wordt deze invloed ontvangen? Je hoort het in Pointer Special.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is