TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie ben je als Marokkaanse Nederlander? Zes heel verschillende jongeren gaan in Poldermocro’s op zoek naar het antwoord op die vraag en daarmee naar hun identiteit. In Nederland zijn Aziz, Yasmine, Meryam, Yasmine, Tarik en Ayoub een Marokkaan, terwijl ze in Marokko als Nederlander worden gezien. Met presentator Sahil Amar Aïssa reizen de jongeren naar het geboorteland van hun ouders.
De jongeren maken op een andere manier kennis met het land, de tradities en de inwoners. Ook hebben ze onderling gesprekken, waarin blijkt dat ze soms behoorlijk van mening verschillen. En dat zorgt voor de nodige spanning. Amar Aïssa: "De uitkomst zijn zes ongelofelijk inspirerende verhalen met, in mijn bevooroordeelde mening, een van de mooiste landen ter wereld als decor."
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'