TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie ben je als Marokkaanse Nederlander? Zes heel verschillende jongeren gaan in Poldermocro’s op zoek naar het antwoord op die vraag en daarmee naar hun identiteit. In Nederland zijn Aziz, Yasmine, Meryam, Yasmine, Tarik en Ayoub een Marokkaan, terwijl ze in Marokko als Nederlander worden gezien. Met presentator Sahil Amar Aïssa reizen de jongeren naar het geboorteland van hun ouders.
De jongeren maken op een andere manier kennis met het land, de tradities en de inwoners. Ook hebben ze onderling gesprekken, waarin blijkt dat ze soms behoorlijk van mening verschillen. En dat zorgt voor de nodige spanning. Amar Aïssa: "De uitkomst zijn zes ongelofelijk inspirerende verhalen met, in mijn bevooroordeelde mening, een van de mooiste landen ter wereld als decor."
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'