TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In aanloop naar Koningsdag presenteren Leo Blokhuis en Thomas van Luyn vier zaterdagavonden Popquiz Oranje. De gastheren konden afgelopen december al aan elkaar wennen, toen Van Luyn debuteerde als presentator van de Top 2000 Qquiz, die Blokhuis al sinds 2002 presenteert.
In deze nieuwe versie krijgen drie teams van twee bekende Nederlanders uitsluitend vragen over Nederlandse muziek en artiesten. Nederpop vanaf de jaren 60 komt voorbij: van Golden Earring tot Tiësto, van Doe Maar tot Typhoon en van de oudste protestzanger tot de jongste popster.
Het slot van Popquiz Oranje is op Koningsdag zelf. Om alvast in de stemming te komen hebben Blokhuis en Van Luyn verschillende vrijmarktspulletjes verzameld die de thema’s van hun vragen symboliseren.
Popquiz Oranje is vanaf 6 april iedere zaterdag vanaf 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'