TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In aanloop naar Koningsdag presenteren Leo Blokhuis en Thomas van Luyn vier zaterdagavonden Popquiz Oranje. De gastheren konden afgelopen december al aan elkaar wennen, toen Van Luyn debuteerde als presentator van de Top 2000 Qquiz, die Blokhuis al sinds 2002 presenteert.
In deze nieuwe versie krijgen drie teams van twee bekende Nederlanders uitsluitend vragen over Nederlandse muziek en artiesten. Nederpop vanaf de jaren 60 komt voorbij: van Golden Earring tot Tiësto, van Doe Maar tot Typhoon en van de oudste protestzanger tot de jongste popster.
Het slot van Popquiz Oranje is op Koningsdag zelf. Om alvast in de stemming te komen hebben Blokhuis en Van Luyn verschillende vrijmarktspulletjes verzameld die de thema’s van hun vragen symboliseren.
Popquiz Oranje is vanaf 6 april iedere zaterdag vanaf 19:05 uur te zien bij NTR op NPO1.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los