TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het leven van de Rotterdamse havenmedewerker Leen Huizer veranderde voorgoed toen hij in 1975 als Lee Towers zijn eerste tv-optreden had. Huizer droomde er al jaren van om net zo te zingen als zijn Amerikaanse idolen Frank Sinatra, Dean Martin en Elvis Presley. Willem Duys gaf hem die kans. Na die show groeide de zanger al snel uit tot een veelgevraagd artiest.
In Portret Lee Towers blikken vrienden en collega’s terug op de indrukwekkende loopbaan van de inmiddels 76-jarige Huizer. Zo vertelt Anita Meyer over de duetten die ze met hem zong en kijkt René Froger vol bewondering naar zijn talent als artiest én ondernemer. Towers bracht jarenlang grootse galaconcerten in de stijl van Las Vegas. Froger gebruikte die shows als inspiratiebron voor de Toppers.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten