TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het muzikale spectrum van Ernst Jansz is breed. In de jaren 80 - en daarna ook nog vaak - speelde hij zalen plat met Doe Maar. Maar ook was er die droom van kamermuziek maken.
Op zijn album Ernst Jansz Speelt Chopin en Andere Stukken is hij te horen met werken van de componist en eigen composities. “Het leek mij ook wel interessant: een popmuzikant die nooit op het conservatorium heeft gezeten speelt Chopin op een sample piano”, zegt hij op zijn website.
In Portretten van Krabbé vertelt Jansz tijdens een bezoek aan zijn ouderlijk huis in Amsterdam dat hij opgroeide met Chopin én met Indische muziek. Ook zijn de twee op Texel, een bijzondere plek voor de muzikant en zijn huidige band. Na deze tijd samen maakt Jasper Krabbé een portret van Jansz.
Dionne Stax ploetert door de sneeuw voor opnames Het Hoge Noorden
12:36Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen