TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het muzikale spectrum van Ernst Jansz is breed. In de jaren 80 - en daarna ook nog vaak - speelde hij zalen plat met Doe Maar. Maar ook was er die droom van kamermuziek maken.
Op zijn album Ernst Jansz Speelt Chopin en Andere Stukken is hij te horen met werken van de componist en eigen composities. “Het leek mij ook wel interessant: een popmuzikant die nooit op het conservatorium heeft gezeten speelt Chopin op een sample piano”, zegt hij op zijn website.
In Portretten van Krabbé vertelt Jansz tijdens een bezoek aan zijn ouderlijk huis in Amsterdam dat hij opgroeide met Chopin én met Indische muziek. Ook zijn de twee op Texel, een bijzondere plek voor de muzikant en zijn huidige band. Na deze tijd samen maakt Jasper Krabbé een portret van Jansz.
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse