TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het muzikale spectrum van Ernst Jansz is breed. In de jaren 80 - en daarna ook nog vaak - speelde hij zalen plat met Doe Maar. Maar ook was er die droom van kamermuziek maken.
Op zijn album Ernst Jansz Speelt Chopin en Andere Stukken is hij te horen met werken van de componist en eigen composities. “Het leek mij ook wel interessant: een popmuzikant die nooit op het conservatorium heeft gezeten speelt Chopin op een sample piano”, zegt hij op zijn website.
In Portretten van Krabbé vertelt Jansz tijdens een bezoek aan zijn ouderlijk huis in Amsterdam dat hij opgroeide met Chopin én met Indische muziek. Ook zijn de twee op Texel, een bijzondere plek voor de muzikant en zijn huidige band. Na deze tijd samen maakt Jasper Krabbé een portret van Jansz.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug