TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het muzikale spectrum van Ernst Jansz is breed. In de jaren 80 - en daarna ook nog vaak - speelde hij zalen plat met Doe Maar. Maar ook was er die droom van kamermuziek maken.
Op zijn album Ernst Jansz Speelt Chopin en Andere Stukken is hij te horen met werken van de componist en eigen composities. “Het leek mij ook wel interessant: een popmuzikant die nooit op het conservatorium heeft gezeten speelt Chopin op een sample piano”, zegt hij op zijn website.
In Portretten van Krabbé vertelt Jansz tijdens een bezoek aan zijn ouderlijk huis in Amsterdam dat hij opgroeide met Chopin én met Indische muziek. Ook zijn de twee op Texel, een bijzondere plek voor de muzikant en zijn huidige band. Na deze tijd samen maakt Jasper Krabbé een portret van Jansz.
Van cryonisch invriezen tot een bordeel: dit zie je in het nieuwe seizoen van Ewout:
13:19De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers