TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het muzikale spectrum van Ernst Jansz is breed. In de jaren 80 - en daarna ook nog vaak - speelde hij zalen plat met Doe Maar. Maar ook was er die droom van kamermuziek maken.
Op zijn album Ernst Jansz Speelt Chopin en Andere Stukken is hij te horen met werken van de componist en eigen composities. “Het leek mij ook wel interessant: een popmuzikant die nooit op het conservatorium heeft gezeten speelt Chopin op een sample piano”, zegt hij op zijn website.
In Portretten van Krabbé vertelt Jansz tijdens een bezoek aan zijn ouderlijk huis in Amsterdam dat hij opgroeide met Chopin én met Indische muziek. Ook zijn de twee op Texel, een bijzondere plek voor de muzikant en zijn huidige band. Na deze tijd samen maakt Jasper Krabbé een portret van Jansz.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek