TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na een lange pauze worden de gouden koffertjes van Postcode Loterij Miljoenenjacht weer elke zondagavond opengemaakt.
Eigenlijk zou het programma afgelopen maart alweer op tv zijn, maar Linda de Mol had, tot nader order, besloten even uit de schijnwerpers te stappen. Heel even dacht men erover om de hele presentatie door Winston Gerschtanowitz te laten doen, maar dat idee werd snel verworpen. De programmamakers en de organisatie van de Postcode Loterij vonden het beter te wachten totdat De Mol en Gerschtanowitz weer samen aan de slag konden.
Aan het spel is niets veranderd. De gouden koffertjes, de vragen, de flinke geldbedragen en ook de goede doelen - waarvan er elke aflevering een wordt uitgelicht - zijn er weer. De jacht is weer geopend.
Eva Jinek maakt korte metten met beklag van Boris Becker over interview: 'Natúúrlijk vraag ik naar zijn dochter'
10:00Mariska en Frans Bauer blikken vooruit op Frans & Mariska: Stellen op de Proef: 'Zijn we er aan toe om te emigreren?'
08:54De TV van gisteren: kijkers The Masked Singer diep onder de indruk van de Teckel
06:47Vanavond op TV: Kefah en de wijzen, The tribute: Battle of the bands, The Shape of Water
00:01Advent dag 20 | Deze tv-momenten uit 2025 zullen we niet snel meer vergeten