TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Linda de Mol staat te popelen om te beginnen aan een nieuwe reeks van Postcode Loterij Miljoenenjacht.
Na al die jaren is het concept van dit programma nog altijd hetzelfde. De vijfhonderd kandidaten in de studio maken allemaal kans op een bedrag van vijf miljoen euro. Om te beginnen moet iedereen een aantal vragen beantwoorden, waarna er vijf kandidaten overblijven. Na vier spelrondes blijft er één geluksvogel over die de finale met de befaamde koffertjes mag spelen.
Dit koffertjesspel is meestal zeer lucratief. In het afgelopen seizoen werd de finale vijf keer gespeeld en de kandidaten verdienden een gemiddeld bedrag van 260.000 euro. De grootste ‘pechvogel’ ging met 111.000 euro naar huis, voor de beste speler lag er 380.000 euro klaar. Toch kan het ook anders uitpakken: in 2005 won een man uit Venlo een bedrag van 10 euro. Het is voor de nieuwe lichting kandidaten te hopen dat het hen beter vergaat.
Postcode Loterij Miljoenenjacht is vanaf 3 september iedere zondag vanaf 20:00 uur te zien op SBS6.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek