TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Het enige dat commentatoren verteld kregen, was dat Pausini ziek was geworden tijdens de Songfestival-finale. Het bleek om haar bloeddruk te gaan, vertelt Pausini nu.
"Ik wil jullie even geruststellen en zeggen dat het goed met me gaat", vertelt Pausini op haar Instagram. "Ik had last van een lage bloeddruk en daarom moest ik ongeveer twintig minuten stoppen op advies van de artsen die me hebben geholpen en die ik daardoor heel erg dankbaar ben." Ze vervolgt dat ze zes drukke werkmaanden achter de rug heeft, die haar allemaal even te veel werden. "Ik heb toegegeven aan de stress, maar ik ben blij dat ik de avond heb afgesloten samen met mijn geliefde collega's Mika en Alessandro." En ondanks de stress, noemt ze het presenteren van het Songfestival 'een van de mooiste ervaringen van mijn leven'.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij