TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Inclusiviteit is dit jaar het thema voor de Amsterdam Pride. Dat betekent dat er extra aandacht is voor lhbti'ers met een niet-Nederlandse achtergrond of een fysieke of verstandelijke beperking.
Dit is ook te zien in de boten die van de organisatie van de Pride Amsterdam - Canal Parade mogen meevaren. Zo is er eentje voor de Aziatische gemeenschap en een voor Iraanse homoseksuelen.
Verder pleiten de als dieren verklede opvarenden van de Ark van Amsterdam tijdens deze kleurrijke parade voor tolerantie. Zij willen laten zien dat zij ondanks hun verschillen in harmonie kunnen samenzijn. Net als de dieren in het Bijbelverhaal over de ark van Noach, waarin diverse diersoorten in moeilijke tijden vredig samenleven.
Splinter Chabot presenteert het liveverslag dat vanaf 12:00 uur live te zien is op NPO1. Lees er hier ook meer over.
Tina Nijkamp nijdig op jubilerend BNNVARA om uitsluiting Matthijs van Nieuwkerk
06:47Vanavond op TV: The ex-wife, De alleskunner vips, If
21:47Oud-Mol Thomas Cammaert over jubileumversie Wie is de Mol?: 'Gaat iets unieks gebeuren'
15:41Tweede seizoen Máxima opent festival in Miami
15:01Tweede operatie van presentator Eddy Zoëy zit erop