TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Amsterdam staat deze hele week weer in het teken van de Gay Pride. De viering van de 25e editie van het evenement viel vorig jaar door de coronamaatregelen in het water, maar gelukkig was er wel de Pride Test op tv. In een tot Pride-paradijs omgebouwde studio presenteren programmamaker Jurre Geluk, voormalig politiewoordvoerder Ellie Lust en dragqueen Envy Peru een pittige kennistest over de LHBTI+-gemeenschap.
De presentatoren staan stil bij alles wat er in Nederland te vieren is, en alles wat er nog beter kan. Het panel dat moet laten zien hoeveel ze precies weten over queers, queens, inclusiviteit en de pride-geschiedenis bestaat uit Anna Nooshin, Barrie Stevens, Loiza Lamers, Robbert Rodenburg, Romana Vrede, Patricia Paay en Thorn Roos de Vries. (HH)
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur