TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Paul Lewis staat met zijn pianowerken van onder anderen Beethoven en Schubert wereldwijd bekend als een van de vooraanstaande vertolkers van het Midden-Europese klassieke repertoire. De Brit won er talloze prijzen mee en speelde met de grootste orkesten ter wereld.
Lewis komt naar Amsterdam voor het openluchtconcert aan de Prinsengracht. Hij doet dit samen met zijn vrouw Bjørg Lewis die celliste is. Ook vijf jonge Nederlandse muzikanten maken deel uit van het gezelschap.
Lewis neemt daarnaast bariton Roderick Williams mee, die in mei zong tijdens de kroning van de Britse koning Charles. Het gezelschap speelt werken van Mendelssohn, Schubert, Brahms, Grieg en Rachmaninov. Traditiegetrouw wordt het concert afgesloten met 'Aan de Amsterdamse grachten'.
Het Prinsengrachtconcert is op zaterdag 19 augustus vanaf 21:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Jan Versteegh geeft kijkje achter de schermen bij De Bondgenoten
14:11Baantjer-acteur Piet Kamerman (Lowietje) overleden
13:46Videoland gaat het concert van Yves Berendse live uitzenden
13:21Kijkers raken niet uitgepraat over Josylvio in De Verraders
12:48Gemist op SBS6 dit weekend: gillende Eveline Stallaart, ontklede Peter Gillis en knikkerkussers