TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vijf halvefinalisten van Project Rembrandt kennen deze week hun modellen wel heel goed. Ze schilderen een portret van hun partner, en moeten daarvoor alle kennis inzetten die ze de afgelopen weken hebben opgedaan. Voormalig First dates-maître Sergio Vyent beoordeelt hun werken van liefde.
Zo vlak voor de finale wil de jury graag zien hoe de schilders hun eigen handschrift hebben ontwikkeld. Oftewel: ze moeten laten zien hoe ze zich willen onderscheiden van andere kunstenaars.
Coach Iris Frederix legde vorig seizoen al uit hoe ze hierachter kunnen komen: door er vooral niet te veel over na te denken. “Een authentiek handschrift ontwikkel je door gewoon te gaan schilderen en te kijken naar kunstenaars die je goed vindt. Dan komt het vanzelf naar buiten.”
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek