TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De finaleopdracht van Project Rembrandt is even slikken voor de vier kandidaten. Ze krijgen 24 uur de tijd om een meesterwerk na te schilderen, iets waar het team van Het Geheim van de Meester normaal weken of zelfs maanden over doet. Welk schilderij de finalisten nabootsen en op welke bijzondere locatie ze dit doen, blijft tot de uitzending geheim.
Verder schilderen ze een eigen werk, dat ze in het Rijksmuseum aan de vakjury presenteren. Die hanteert één criterium: de finalisten moeten alles wat ze de afgelopen weken hebben geleerd verwerken in hun meesterwerk. Wie dit alles volgens juryleden Raquel van Haver en Pieter Roelofs het beste doet, is de beste amateurkunstschilder van Nederland en mag zijn of haar finalepronkstuk exposeren in het Rijksmuseum.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'