TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De finaleopdracht van Project Rembrandt is even slikken voor de vier kandidaten. Ze krijgen 24 uur de tijd om een meesterwerk na te schilderen, iets waar het team van Het Geheim van de Meester normaal weken of zelfs maanden over doet. Welk schilderij de finalisten nabootsen en op welke bijzondere locatie ze dit doen, blijft tot de uitzending geheim.
Verder schilderen ze een eigen werk, dat ze in het Rijksmuseum aan de vakjury presenteren. Die hanteert één criterium: de finalisten moeten alles wat ze de afgelopen weken hebben geleerd verwerken in hun meesterwerk. Wie dit alles volgens juryleden Raquel van Haver en Pieter Roelofs het beste doet, is de beste amateurkunstschilder van Nederland en mag zijn of haar finalepronkstuk exposeren in het Rijksmuseum.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster