TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tien geselecteerde amateurkunstschilders beginnen in het Rijksmuseum aan hun eerste opdracht. Op de eregalerij waar de topstukken van het Rijksmuseum hangen, gaan ze aan de slag met licht en donker contrast. De deelnemers moeten tijdens hun eerste grote missie in Project Rembrandt ook een vrije opdracht tot een goed einde brengen. Ze moeten een losbarstend noodweer in een oer-Hollands landschap schilderen.
Extra jurylid is deze aflevering weervrouw Amara Onwuka, die alles weet van donder en bliksem. Onwuka kondigde onlangs aan dat ze na een vijfjarig dienstverband bij SBS 6 terugkeert naar RTL. “Het is een boeiende tijd voor meteorologen nu het steeds vaker extremer weer is”, zegt ze over haar vak. Hoe kijkt zij naar het weer op de tien kunstwerken?
Project Rembrandt is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij NTR op NPO1.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij