TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tien geselecteerde amateurkunstschilders beginnen in het Rijksmuseum aan hun eerste opdracht. Op de eregalerij waar de topstukken van het Rijksmuseum hangen, gaan ze aan de slag met licht en donker contrast. De deelnemers moeten tijdens hun eerste grote missie in Project Rembrandt ook een vrije opdracht tot een goed einde brengen. Ze moeten een losbarstend noodweer in een oer-Hollands landschap schilderen.
Extra jurylid is deze aflevering weervrouw Amara Onwuka, die alles weet van donder en bliksem. Onwuka kondigde onlangs aan dat ze na een vijfjarig dienstverband bij SBS 6 terugkeert naar RTL. “Het is een boeiende tijd voor meteorologen nu het steeds vaker extremer weer is”, zegt ze over haar vak. Hoe kijkt zij naar het weer op de tien kunstwerken?
Project Rembrandt is iedere zondag vanaf 20:25 uur te zien bij NTR op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap
09:05De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv