TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De koppels van Race Across the World begonnen hun tocht in Mexico met als doel Zuid-Argentinië. Na heel wat ontberingen lijkt er vanavond schot in te komen als de noordgrens van het reusachtige land in zicht komt.
Voordat ze aan het tweede deel van hun reis beginnen heeft presentator Martijn Krabbé nog een goed advies voor de overgebleven duo’s: vanaf nu kunnen de kosten rap oplopen. Een gewaarschuwd mens telt voor twee, zeker omdat de spelers slechts een beperkt budget hebben.
Bastiaan Ragas is echter niet in de wieg gelegd voor zuinigheid en dat zorgt voor irritaties bij zoon Sem. Howard Komproe kampt met hoogteziekte terwijl Hugo Kennis net weer uit de lappenmand is. De tv-kok en zijn reispartner Eva Cleven krijgen ditmaal te maken met pech onderweg.
Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk
18:43Nederland doet definitief niet mee aan het Eurovisie Songfestival 2026