TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In BN'ers in het ziekenhuis steken bekendheden de handen uit de mouwen op een ziekenhuisafdeling. Na een basisopleiding mogen ze zelfstandig patiënten verzorgen, assisteren ze zorgpersoneel bij ingrepen en horen ze tussen de spoedgevallen door ontroerende en bijzondere verhalen.
Een van de meest opvallende deelnemers in dit nieuwe seizoen is Rachel Hazes. Vorig jaar was ze te gast bij Hoge bomen (foto), maar verder duikt ze zelden op in tv-programma's die geen link hebben met de muzikale erfenis van haar overleden echtgenoot André.
Naast Rachel gaan ook Natasja Froger, BBB-voorvrouw Caroline van der Plas en de Vlaamse komiek Philippe Geubels aan de slag als verpleegkundigen in opleiding. Dit seizoen speelt zich af in het Groene Hart ziekenhuis in Gouda.
In de eerste reeks waren Isa Hoes, Olcay Gulsen, Richard Groenendijk en Monique Hendricx te vinden in het Rotterdamse Erasmus MC. Hun seizoen maakte zoveel indruk op kijkers dat het programma vorig jaar kans maakte op een nominatie voor de Gouden Televizier-Ring.
Het tweede seizoen van BN'ers in het ziekenhuis is komend voorjaar te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader
14:49StukTV maakt nieuw seizoen De Drop voor Videoland