TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In BN'ers in het ziekenhuis steken bekendheden de handen uit de mouwen op een ziekenhuisafdeling. Na een basisopleiding mogen ze zelfstandig patiënten verzorgen, assisteren ze zorgpersoneel bij ingrepen en horen ze tussen de spoedgevallen door ontroerende en bijzondere verhalen.
Een van de meest opvallende deelnemers in dit nieuwe seizoen is Rachel Hazes. Vorig jaar was ze te gast bij Hoge bomen (foto), maar verder duikt ze zelden op in tv-programma's die geen link hebben met de muzikale erfenis van haar overleden echtgenoot André.
Naast Rachel gaan ook Natasja Froger, BBB-voorvrouw Caroline van der Plas en de Vlaamse komiek Philippe Geubels aan de slag als verpleegkundigen in opleiding. Dit seizoen speelt zich af in het Groene Hart ziekenhuis in Gouda.
In de eerste reeks waren Isa Hoes, Olcay Gulsen, Richard Groenendijk en Monique Hendricx te vinden in het Rotterdamse Erasmus MC. Hun seizoen maakte zoveel indruk op kijkers dat het programma vorig jaar kans maakte op een nominatie voor de Gouden Televizier-Ring.
Het tweede seizoen van BN'ers in het ziekenhuis is komend voorjaar te zien.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien