TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Radar strijdt in het nieuwe seizoen opnieuw tegen falende overheidsinstanties en bedenkelijke handelspraktijken.
Zo nam het programma vorig jaar Callsure op de korrel. Dit Turkse callcenter benaderde in opdracht van grote energiebedrijven talloze Nederlanders. Uit een trainingsvideo bleek dat de telemarketeers dubieuze trucs moesten inzetten om contracten aan te smeren. Daarnaast ging het bedrijf in deze video slordig om met privégegevens.
Een woordvoerder beweerde dat de handleiding zonder goedkeuring van bovenaf is gepubliceerd. “De instructiefilm is incorrect en gelukkig niet op zodanige wijze gebruikt”, was de uitleg. Maar de energiebedrijven hadden genoeg gezien: naar aanleiding van de reportage hebben ze de samenwerking met het callcenter stopgezet.
Radar is vanaf maandag 5 februari wekelijks rond 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau