TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Radar strijdt in het nieuwe seizoen opnieuw tegen falende overheidsinstanties en bedenkelijke handelspraktijken.
Zo nam het programma vorig jaar Callsure op de korrel. Dit Turkse callcenter benaderde in opdracht van grote energiebedrijven talloze Nederlanders. Uit een trainingsvideo bleek dat de telemarketeers dubieuze trucs moesten inzetten om contracten aan te smeren. Daarnaast ging het bedrijf in deze video slordig om met privégegevens.
Een woordvoerder beweerde dat de handleiding zonder goedkeuring van bovenaf is gepubliceerd. “De instructiefilm is incorrect en gelukkig niet op zodanige wijze gebruikt”, was de uitleg. Maar de energiebedrijven hadden genoeg gezien: naar aanleiding van de reportage hebben ze de samenwerking met het callcenter stopgezet.
Radar is vanaf maandag 5 februari wekelijks rond 20:25 uur te zien bij AVROTROS op NPO2.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers