TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Martine van Os: 'Kinderen schreeuwen zo hard tegenwoordig'
13:07'Dit wordt hét moment van Beste Zangers 2025'
12:11Floortje Dessing terug met 'Einde van de wereld': hier gaat de eerste reis naartoe
10:37Deze BN'ers zijn te zien in het nieuwe seizoen De Geknipte Gast
09:54Teun Föhn uit Urk! krijgt eigen realityserie op NPO 1