TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Partnerbijdrage
Chateau Meiland, Het Roer Om en Mr. Frank Visser zijn straks ook op Netflix te zien
14:55Goed nieuws voor voetbalfans: Ajax - PSV is dit weekend gratis te zien
14:33Zanger Samuel Welten krijgt een eigen reallifesoap bij Prime Video
13:44Beau van Erven Dorens komt terug op woede om Renze Klamer: 'Ik was echt boos'
12:30Hélène Hendriks schrikt van beeltenis: 'Lijkt alsof ik mijn uitvaart al gehad heb'