TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Partnerbijdrage
Vierde reisgenoot voor Arnout Hauben in Dwars door de Pyreneeën?
10:47Mama Mo laat zich niet opjagen in De Hanslers: 'Doe rustig met me'
10:00April Darby laat zich uit over toekomst Nina en Bing in GTST: 'Wie zegt dat ze weer samenkomen?'
09:40Mexx uit B&B Vol Liefde not amused: 'Ik moet huilen als ik dit lees'
09:02Beste Zangers aflevering 1 gemist? Bekijk hier alle optredens terug