TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers