TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Partnerbijdrage
Selmar Smit blikt vooruit op elfde seizoen Hunted: 'Het wordt weer spectaculair'
09:52Volle Zalen strikt Chantal Janzen en deze andere drie artiesten
09:29Voice-bericht Emile Ratelband: 'Mijn kinderen jagen me op vanwege de erfenis'
09:11Hilarisch: zo kijkt René van der Gijp thuis tv, tussen zijn honden
08:26De TV van gisteren: Dwars door de Pyreneeën schiet de lucht in