TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijna dertig jaar na het televisiedebuut van Radar heeft het programma niets aan slagkracht ingeboet. Zo overweegt het ministerie van Financiën een wetswijziging naar aanleiding van een recente uitzending. Hierin was te zien dat de witwascontroles van banken grote gevolgen kunnen hebben voor ondernemers.
Als zelfstandigen geen goede uitleg kunnen geven over ongebruikelijke transacties, lopen zij het risico hun zakelijke rekening kwijt te raken. “Dan is het einde verhaal met je zaak”, vertelde winkelier Mike Velthuijzen in de uitzending.
Het ministerie onderzoekt nu de mogelijkheid om het recht op een zakelijke rekening vast te leggen in de wet. MKB-Nederland juicht het initiatief toe: “Een bankrekening is een essentiële voorwaarde om te kunnen ondernemen.”
Partnerbijdrage
Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'
06:47Vanavond op TV: Beste zangers, Make up your mind: Musical special, The Rock