TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kroatië is niet voor niets een populaire vakantiebestemming. Alleen al de natuur is adembenemend mooi, laat Rail away in deze aflevering zien.
De reis start in Knin, een stadje met een negende-eeuwse burcht, en gaat verder richting Perkovic, waar waarschuwingsborden voor landmijnen herinneren aan de Balkanoorlog. Verder op de route liggen twee belangrijke bezienswaardigheden van het land: het Nationaal Park Krka met zijn watervallen, en de eeuwenoude stad Sibenik. De filmcrew stapt op beide plekken uit om mooie beelden te maken.
De eindbestemming is Split, de tweede stad van Kroatië en bekend van het 1700 jaar oude paleis van Diocletianus. Om daar te komen, gaat de trein door bergachtig gebied met een indrukwekkend uitzicht op de Adriatische Zee. (HH)
Monique en Mike Hansler zijn gevraagd voor deze tv-programma’s
07:54De TV van gisteren: Matige start voor realityserie De Bogaartjes
06:47Vanavond op TV: Wakker in Paraguay, De Bevers, Vertical Limit
00:56Komende week in GTST: Chantabele chappies en de teleurgestelde tweeling
00:12De Bogaartjes vallen in de smaak bij kijkers: 'Gewoon harde werkers'