TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kroatië is niet voor niets een populaire vakantiebestemming. Alleen al de natuur is adembenemend mooi, laat Rail away in deze aflevering zien.
De reis start in Knin, een stadje met een negende-eeuwse burcht, en gaat verder richting Perkovic, waar waarschuwingsborden voor landmijnen herinneren aan de Balkanoorlog. Verder op de route liggen twee belangrijke bezienswaardigheden van het land: het Nationaal Park Krka met zijn watervallen, en de eeuwenoude stad Sibenik. De filmcrew stapt op beide plekken uit om mooie beelden te maken.
De eindbestemming is Split, de tweede stad van Kroatië en bekend van het 1700 jaar oude paleis van Diocletianus. Om daar te komen, gaat de trein door bergachtig gebied met een indrukwekkend uitzicht op de Adriatische Zee. (HH)
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint