TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kroatië is niet voor niets een populaire vakantiebestemming. Alleen al de natuur is adembenemend mooi, laat Rail away in deze aflevering zien.
De reis start in Knin, een stadje met een negende-eeuwse burcht, en gaat verder richting Perkovic, waar waarschuwingsborden voor landmijnen herinneren aan de Balkanoorlog. Verder op de route liggen twee belangrijke bezienswaardigheden van het land: het Nationaal Park Krka met zijn watervallen, en de eeuwenoude stad Sibenik. De filmcrew stapt op beide plekken uit om mooie beelden te maken.
De eindbestemming is Split, de tweede stad van Kroatië en bekend van het 1700 jaar oude paleis van Diocletianus. Om daar te komen, gaat de trein door bergachtig gebied met een indrukwekkend uitzicht op de Adriatische Zee. (HH)
K3 Originals live thuis: Videoland zendt watchparty uit
16:20Op deze datum is de nieuwe Videoland-serie Rippers te zien
14:42Leonie ter Braak neemt presentatie Het Perfecte Plaatje op Reis over van Tijl Beckand
14:38Oeps! Er blijkt een grote fout te zitten in het nieuwe seizoen van de serie Máxima
14:25RTL stopt met Te Land, Ter Zee en in de Lucht