TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kroatië is niet voor niets een populaire vakantiebestemming. Alleen al de natuur is adembenemend mooi, laat Rail away in deze aflevering zien.
De reis start in Knin, een stadje met een negende-eeuwse burcht, en gaat verder richting Perkovic, waar waarschuwingsborden voor landmijnen herinneren aan de Balkanoorlog. Verder op de route liggen twee belangrijke bezienswaardigheden van het land: het Nationaal Park Krka met zijn watervallen, en de eeuwenoude stad Sibenik. De filmcrew stapt op beide plekken uit om mooie beelden te maken.
De eindbestemming is Split, de tweede stad van Kroatië en bekend van het 1700 jaar oude paleis van Diocletianus. Om daar te komen, gaat de trein door bergachtig gebied met een indrukwekkend uitzicht op de Adriatische Zee. (HH)
De TV van gisteren: Even Tot Hier maakt grandioze comeback en is Wie is de Mol? de baas
11:35Jan Smit voerde Gert Verhulst dronken tijdens Antwerpse stapavond: 'Hij bestelde stiekem shotjes'
11:04Bondgenoten-ster Mercedes fel over kritiek op haar gedrag: 'Was brak'
10:40Winnaar Slimste mens seizoen 27: 'Retespannend om mee te doen'
10:00Zo gaat het echt achter de schermen van Even tot Hier