TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kroatië is niet voor niets een populaire vakantiebestemming. Alleen al de natuur is adembenemend mooi, laat Rail away in deze aflevering zien.
De reis start in Knin, een stadje met een negende-eeuwse burcht, en gaat verder richting Perkovic, waar waarschuwingsborden voor landmijnen herinneren aan de Balkanoorlog. Verder op de route liggen twee belangrijke bezienswaardigheden van het land: het Nationaal Park Krka met zijn watervallen, en de eeuwenoude stad Sibenik. De filmcrew stapt op beide plekken uit om mooie beelden te maken.
De eindbestemming is Split, de tweede stad van Kroatië en bekend van het 1700 jaar oude paleis van Diocletianus. Om daar te komen, gaat de trein door bergachtig gebied met een indrukwekkend uitzicht op de Adriatische Zee. (HH)
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS