TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De terugkeer van Ranking the Stars was de afgelopen weken een kijkcijfersucces. De eerste aflevering trok zelfs met mensen die uitgesteld keken 1,6 miljoen kijkers. Vanavond ranken tien BN’ers zichzelf en anderen voor het laatst in dit seizoen, maar grote kans dat het programma komend seizoen terugkeert.
Kritiek was er op de deelname van Lilian Marijnissen, ex-fractievoorzitter van de SP. Tv-columnisten vroegen zich af of het wel goed was voor haar imago om in het panel te gaan zitten, want je wordt voor schut gezet.
Marijnissen zelf haalt haar schouders erover op. “Robèrt van Beckhoven en Loretta Schrijver waren superlief. We hebben het ontzettend gezellig gehad, er hebben geloof ik een miljoen mensen naar gekeken”, zei ze in De Oranjewinter.
De laatste aflevering van dit seizoen Ranking the Stars zie je op zondag 26 januari 2025 vanaf 21:15 uur op RTL 4.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’