TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De terugkeer van Ranking the Stars was de afgelopen weken een kijkcijfersucces. De eerste aflevering trok zelfs met mensen die uitgesteld keken 1,6 miljoen kijkers. Vanavond ranken tien BN’ers zichzelf en anderen voor het laatst in dit seizoen, maar grote kans dat het programma komend seizoen terugkeert.
Kritiek was er op de deelname van Lilian Marijnissen, ex-fractievoorzitter van de SP. Tv-columnisten vroegen zich af of het wel goed was voor haar imago om in het panel te gaan zitten, want je wordt voor schut gezet.
Marijnissen zelf haalt haar schouders erover op. “Robèrt van Beckhoven en Loretta Schrijver waren superlief. We hebben het ontzettend gezellig gehad, er hebben geloof ik een miljoen mensen naar gekeken”, zei ze in De Oranjewinter.
De laatste aflevering van dit seizoen Ranking the Stars zie je op zondag 26 januari 2025 vanaf 21:15 uur op RTL 4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'