TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is Koningsdag in deze aflevering van Een Huis Vol. De Buddenbrucks laten Duitsland even achter zich en vertrekken naar Maastricht. De Oranjes zijn hier vandaag en ondanks de drukte hoopt het gezin de koninklijke familie in het echt te kunnen zien.
Ook voor Jantina Zeldenrust en haar acht kinderen is het feest. Ze hebben vakantie en gaan aan boord bij vader Jozua, die aan het varen is. Het hele gezin kijkt ernaar uit.
Meedoen aan de ramadan is niet altijd even makkelijk, merken enkele leden van het gezin Cudogham. Gelukkig wacht hen na zonsondergang een gezellig etentje bij vrienden.
En de familie Jelies is blij, want Harrie mag afzwemmen. Jennie wil er mooi uitzien op haar aankomende ‘sweet sixteen party’ en neemt zus Aida mee op jurkenjacht.
Koopt deze BN'er het huis van de Meilandjes in Italië?
12:20Nieuw programma voor Herman van der Zandt: Taalmeesters
10:43Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'