TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is Koningsdag in deze aflevering van Een Huis Vol. De Buddenbrucks laten Duitsland even achter zich en vertrekken naar Maastricht. De Oranjes zijn hier vandaag en ondanks de drukte hoopt het gezin de koninklijke familie in het echt te kunnen zien.
Ook voor Jantina Zeldenrust en haar acht kinderen is het feest. Ze hebben vakantie en gaan aan boord bij vader Jozua, die aan het varen is. Het hele gezin kijkt ernaar uit.
Meedoen aan de ramadan is niet altijd even makkelijk, merken enkele leden van het gezin Cudogham. Gelukkig wacht hen na zonsondergang een gezellig etentje bij vrienden.
En de familie Jelies is blij, want Harrie mag afzwemmen. Jennie wil er mooi uitzien op haar aankomende ‘sweet sixteen party’ en neemt zus Aida mee op jurkenjacht.
Zangeres van Zweedse inzending voor Songfestival is haar stem kwijt
10:10Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen