TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is Koningsdag in deze aflevering van Een Huis Vol. De Buddenbrucks laten Duitsland even achter zich en vertrekken naar Maastricht. De Oranjes zijn hier vandaag en ondanks de drukte hoopt het gezin de koninklijke familie in het echt te kunnen zien.
Ook voor Jantina Zeldenrust en haar acht kinderen is het feest. Ze hebben vakantie en gaan aan boord bij vader Jozua, die aan het varen is. Het hele gezin kijkt ernaar uit.
Meedoen aan de ramadan is niet altijd even makkelijk, merken enkele leden van het gezin Cudogham. Gelukkig wacht hen na zonsondergang een gezellig etentje bij vrienden.
En de familie Jelies is blij, want Harrie mag afzwemmen. Jennie wil er mooi uitzien op haar aankomende ‘sweet sixteen party’ en neemt zus Aida mee op jurkenjacht.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen zondag 15 februari
23:04Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette