TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de serie Redders op Zee zijn de beelden te zien vanuit verschillende reddingstations van de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij. Ons land telt 46 van deze stations langs de hele kustlijn en langs het IJsselmeer. Elk station is 24 uur per dag oproepbaar voor het helpen van mensen op het water.
Vanuit de post Ter Heijde, vlakbij Hoek van Holland, zijn de bevlogen vrijwilligers Eric van den Akker, Ger Burger en Natascha Ringeling in actie te zien. Zodra de pieper gaat, reageren ze binnen tien minuten of ze beschikbaar zijn. De 49-jarige Van den Akker, al vijftien jaar KNRM-er, vertelt hoe het geloof hem hierbij helpt. Te zien is hoe hij met gevaar voor eigen leven mensen uit het water haalt, niet altijd met de afloop zoals het team dat wenst.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Shownieuws: Sander de Kramer trouwt Rotterdamse burgemeester Carola Schouten (video)
09:20De TV van gisteren: André Rieu en Emma Kok scoren als enige op zomerse avond
06:47Vanavond op TV: De verloskundigen, Beste zangers, 48 Hrs.
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken