TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gaël stond er 13 mei 2000 met zijn neus bovenop toen er in Enschede een brand uitbrak. De nieuwsgierige tiener moest dat bijna met de dood bekopen: de vuurwerkopslagplaats ontplofte en er vloog een stuk beton dwars door zijn lijf.
Het was aan een daadkrachtige brandweerman te danken dat hij nog leeft, vertelt presentatrice Welmoed Sijtsma. In Redding na de Ramp gaat ze met hem op zoek naar zijn redder.
"Gaël had al de helft van zijn bloed verloren toen hij in het ziekenhuis aan kwam, als eerste van de slachtoffers. De artsen zeiden dat hij geen vijf minuten later had moeten komen." De tiener van weleer is inmiddels 38 en is de brandweerman nooit vergeten. Hij hoopt op een hereniging met zijn redder. Die zoektocht blijkt nog flink wat voeten in de aarde te hebben.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 20 augustus vanaf 21:35 uur bij WNL op NPO 1.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los
09:48Buddy Vedder wordt vast gezicht in Eén tegen 100
08:54De TV van gisteren: slechte start voor Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte
21:46Dit zijn de finalisten van The Voice of Holland 2026