TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Gaël stond er 13 mei 2000 met zijn neus bovenop toen er in Enschede een brand uitbrak. De nieuwsgierige tiener moest dat bijna met de dood bekopen: de vuurwerkopslagplaats ontplofte en er vloog een stuk beton dwars door zijn lijf.
Het was aan een daadkrachtige brandweerman te danken dat hij nog leeft, vertelt presentatrice Welmoed Sijtsma. In Redding na de Ramp gaat ze met hem op zoek naar zijn redder.
"Gaël had al de helft van zijn bloed verloren toen hij in het ziekenhuis aan kwam, als eerste van de slachtoffers. De artsen zeiden dat hij geen vijf minuten later had moeten komen." De tiener van weleer is inmiddels 38 en is de brandweerman nooit vergeten. Hij hoopt op een hereniging met zijn redder. Die zoektocht blijkt nog flink wat voeten in de aarde te hebben.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 20 augustus vanaf 21:35 uur bij WNL op NPO 1.
Welk programma vervangt Het Waren 2 Fantastische Dagen op SBS6?
07:51De TV van gisteren: Matige start voor Project Dans
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 maart 2026
06:47Vanavond op TV: Break free, Over de A4, Venom: Let There Be Carnage
23:09Realityserie Yolanthe Cabau krijgt tweede seizoen: 'Ook minder leuke dingen worden gefilmd'