TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Gaël stond er 13 mei 2000 met zijn neus bovenop toen er in Enschede een brand uitbrak. De nieuwsgierige tiener moest dat bijna met de dood bekopen: de vuurwerkopslagplaats ontplofte en er vloog een stuk beton dwars door zijn lijf.
Het was aan een daadkrachtige brandweerman te danken dat hij nog leeft, vertelt presentatrice Welmoed Sijtsma. In Redding na de Ramp gaat ze met hem op zoek naar zijn redder.
"Gaël had al de helft van zijn bloed verloren toen hij in het ziekenhuis aan kwam, als eerste van de slachtoffers. De artsen zeiden dat hij geen vijf minuten later had moeten komen." De tiener van weleer is inmiddels 38 en is de brandweerman nooit vergeten. Hij hoopt op een hereniging met zijn redder. Die zoektocht blijkt nog flink wat voeten in de aarde te hebben.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 20 augustus vanaf 21:35 uur bij WNL op NPO 1.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. Maar wat maakt deze serie het kijken waard?
Francesca uit Niet Klein Te Krijgen overleden op 12-jarige leeftijd
15:23Ook bezuinigingen bij de NOS: deze tv-programma's sneuvelen
14:32Dit is dus waarom iedereen Churandy Martina 'C' noemt in Expeditie Robinson
14:13Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'