TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2009 ging het kort voor de landing van Turkish Airlines-vlucht 1951 helemaal mis. In plaats van op de Polderbaan van Schiphol belandde het toestel in een akker, anderhalve kilometer verderop. Vier bemanningsleden en vijf passagiers kwamen om het leven.
In Redding Na de Ramp vertelt Koos Schinkel hoe hij de crash overleefde en na een revalidatieperiode zijn leven en werk oppakte alsof er niets was gebeurd. Ondertussen ging het echter niet goed met hem.
Door een telefoongesprek met een hulpverlener, van wie Koos de naam niet weet, ging hij beseffen dat hij rondliep met een onverwerkt trauma. De vrouw heeft hem op een nieuw spoor gezet, en daarvoor wil Koos haar bedanken. Welmoed Sijtsma gaat voor hem op zoek naar deze anonieme hulpverlener.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 3 september 2024 vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene