TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2009 ging het kort voor de landing van Turkish Airlines-vlucht 1951 helemaal mis. In plaats van op de Polderbaan van Schiphol belandde het toestel in een akker, anderhalve kilometer verderop. Vier bemanningsleden en vijf passagiers kwamen om het leven.
In Redding Na de Ramp vertelt Koos Schinkel hoe hij de crash overleefde en na een revalidatieperiode zijn leven en werk oppakte alsof er niets was gebeurd. Ondertussen ging het echter niet goed met hem.
Door een telefoongesprek met een hulpverlener, van wie Koos de naam niet weet, ging hij beseffen dat hij rondliep met een onverwerkt trauma. De vrouw heeft hem op een nieuw spoor gezet, en daarvoor wil Koos haar bedanken. Welmoed Sijtsma gaat voor hem op zoek naar deze anonieme hulpverlener.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 3 september 2024 vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
B&B Vol Liefde-Fred neemt Doete mee op zijn 'varende baarmoeder'
10:00Danny Froger is stiekem verslaafd aan dit tv-programma: 'Er zitten me toch types tussen'
09:50Het nieuwe datingprogramma Wil je met me Bouwen? maakt op deze datum zijn opwachting
09:23Cabaretier Gover Meit krijgt een programma in België
08:51De eerste beelden van Wolven zijn verschenen: 'Eén grote mindf*ck'