TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2009 ging het kort voor de landing van Turkish Airlines-vlucht 1951 helemaal mis. In plaats van op de Polderbaan van Schiphol belandde het toestel in een akker, anderhalve kilometer verderop. Vier bemanningsleden en vijf passagiers kwamen om het leven.
In Redding Na de Ramp vertelt Koos Schinkel hoe hij de crash overleefde en na een revalidatieperiode zijn leven en werk oppakte alsof er niets was gebeurd. Ondertussen ging het echter niet goed met hem.
Door een telefoongesprek met een hulpverlener, van wie Koos de naam niet weet, ging hij beseffen dat hij rondliep met een onverwerkt trauma. De vrouw heeft hem op een nieuw spoor gezet, en daarvoor wil Koos haar bedanken. Welmoed Sijtsma gaat voor hem op zoek naar deze anonieme hulpverlener.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 3 september 2024 vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'