TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2009 ging het kort voor de landing van Turkish Airlines-vlucht 1951 helemaal mis. In plaats van op de Polderbaan van Schiphol belandde het toestel in een akker, anderhalve kilometer verderop. Vier bemanningsleden en vijf passagiers kwamen om het leven.
In Redding Na de Ramp vertelt Koos Schinkel hoe hij de crash overleefde en na een revalidatieperiode zijn leven en werk oppakte alsof er niets was gebeurd. Ondertussen ging het echter niet goed met hem.
Door een telefoongesprek met een hulpverlener, van wie Koos de naam niet weet, ging hij beseffen dat hij rondliep met een onverwerkt trauma. De vrouw heeft hem op een nieuw spoor gezet, en daarvoor wil Koos haar bedanken. Welmoed Sijtsma gaat voor hem op zoek naar deze anonieme hulpverlener.
Deze aflevering van Redding na de Ramp zie je op dinsdag 3 september 2024 vanaf 21:25 uur bij WNL op NPO 1.
Nieuwe serie De Bangaclub draait om bangalijsten, corpsleven en mysterieuze dood
10:55De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:55Thomas uit B&B Vol Liefde krijgt er na de reünie flink van langs online
10:41Reünie B&B Vol Liefde 2026: dit zijn alle onthullingen
10:23Talpa belooft 'onverwachte twists' in vierde jaar De Bondgenoten