TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tom Waes ging met veel vragen naar Noord-Korea, maar moest bij zijn vertrek concluderen dat er alleen maar vragen waren bijgekomen. Noord- en Zuid-Korea waren tot 1948 één land. Tom weet inmiddels dat het land van Kim Jong-un is uitgegroeid tot een extreme dictatuur, maar hoe gaat het er in Zuid-Korea aan toe?
Als hij voor Reizen Waes de grens oversteekt vanuit Noord-Korea, komt hij in een totaal andere wereld. Zuid-Korea is kapitalistisch en prestatiegericht. De werkdruk ligt hier zo hoog dat problemen als alcoholisme, depressies en zelfs zelfmoord veel voorkomen.
Tom bezoekt in het land ook nog een bijzonder park, maar dat heeft deze uitzending niet gehaald. Toch nieuwsgierig? Laat Google dan vooral zoeken op 'Tom Waes park Zuid-Korea'. (HH)
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight