TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes ging met veel vragen naar Noord-Korea, maar moest bij zijn vertrek concluderen dat er alleen maar vragen waren bijgekomen. Noord- en Zuid-Korea waren tot 1948 één land. Tom weet inmiddels dat het land van Kim Jong-un is uitgegroeid tot een extreme dictatuur, maar hoe gaat het er in Zuid-Korea aan toe?
Als hij voor Reizen Waes de grens oversteekt vanuit Noord-Korea, komt hij in een totaal andere wereld. Zuid-Korea is kapitalistisch en prestatiegericht. De werkdruk ligt hier zo hoog dat problemen als alcoholisme, depressies en zelfs zelfmoord veel voorkomen.
Tom bezoekt in het land ook nog een bijzonder park, maar dat heeft deze uitzending niet gehaald. Toch nieuwsgierig? Laat Google dan vooral zoeken op 'Tom Waes park Zuid-Korea'. (HH)
André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er
10:00Dorian Bindels voelt zich helemaal thuis op de set van Woeste Grond: 'We doen het met z’n allen'
09:22De TV van gisteren: Halftime Show WK beter bekeken dan de finale zelf