TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes ging met veel vragen naar Noord-Korea, maar moest bij zijn vertrek concluderen dat er alleen maar vragen waren bijgekomen. Noord- en Zuid-Korea waren tot 1948 één land. Tom weet inmiddels dat het land van Kim Jong-un is uitgegroeid tot een extreme dictatuur, maar hoe gaat het er in Zuid-Korea aan toe?
Als hij voor Reizen Waes de grens oversteekt vanuit Noord-Korea, komt hij in een totaal andere wereld. Zuid-Korea is kapitalistisch en prestatiegericht. De werkdruk ligt hier zo hoog dat problemen als alcoholisme, depressies en zelfs zelfmoord veel voorkomen.
Tom bezoekt in het land ook nog een bijzonder park, maar dat heeft deze uitzending niet gehaald. Toch nieuwsgierig? Laat Google dan vooral zoeken op 'Tom Waes park Zuid-Korea'. (HH)
Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Clarkson's farm, Daddy's Home 2