TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tom Waes ging met veel vragen naar Noord-Korea, maar moest bij zijn vertrek concluderen dat er alleen maar vragen waren bijgekomen. Noord- en Zuid-Korea waren tot 1948 één land. Tom weet inmiddels dat het land van Kim Jong-un is uitgegroeid tot een extreme dictatuur, maar hoe gaat het er in Zuid-Korea aan toe?
Als hij voor Reizen Waes de grens oversteekt vanuit Noord-Korea, komt hij in een totaal andere wereld. Zuid-Korea is kapitalistisch en prestatiegericht. De werkdruk ligt hier zo hoog dat problemen als alcoholisme, depressies en zelfs zelfmoord veel voorkomen.
Tom bezoekt in het land ook nog een bijzonder park, maar dat heeft deze uitzending niet gehaald. Toch nieuwsgierig? Laat Google dan vooral zoeken op 'Tom Waes park Zuid-Korea'. (HH)
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026