TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Tom Waes gaat naar de dichtstbevolkte stad ter wereld: Mumbai. Mumbai is gebouwd op een landtong aan de Arabische Zee, door bruggen verbonden met het vaste land. In vijfhonderd jaar is Mumbai veranderd van een afgelegen vissersdorp tot een metropool waar naar schatting meer dan twintig miljoen mensen wonen en waar de kloof tussen arm en rijk immens is. Hier staan de duurste huizen van de wereld en het grootste tropische bos in een stad.
Reizen Waes: Wereldsteden laat er natuurlijk Bollywood zien, waar Waes een aantal jonge acteurs spreekt. Verderop in het Shivajipark aan de baai showen gymnasten de snelst groeiende sport mallakhamb. Waes gaat ook naar Dharavi, India's grootste sloppenwijk. Op een vierkante kilometer wonen meer dan een half miljoen mensen.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers