Televisie
Tom Waes bezoekt de dichtstbevolkte stad ter wereld
Janine van Rooden
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 18-01-23 10:57

Tom Waes gaat naar de dichtstbevolkte stad ter wereld: Mumbai. Mumbai is gebouwd op een landtong aan de Arabische Zee, door bruggen verbonden met het vaste land. In vijfhonderd jaar is Mumbai veranderd van een afgelegen vissersdorp tot een metropool waar naar schatting meer dan twintig miljoen mensen wonen en waar de kloof tussen arm en rijk immens is. Hier staan de duurste huizen van de wereld en het grootste tropische bos in een stad.
Tom Waes
Reizen Waes: Wereldsteden laat er natuurlijk Bollywood zien, waar Waes een aantal jonge acteurs spreekt. Verderop in het Shivajipark aan de baai showen gymnasten de snelst groeiende sport mallakhamb. Waes gaat ook naar Dharavi, India's grootste sloppenwijk. Op een vierkante kilometer wonen meer dan een half miljoen mensen.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Charlie's Angels keren terug voor een nieuw avontuur
In Charlie's Angels zien we weer stoere, sterke vrouwen in een nieuw jasje die hun krachten bundelen om opdrachten tot een goed einde te brengen.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:25Deze deelnemers hebben Big Brother 2023 inmiddels verlaten
11:10Dit zijn de finalisten van Big Brother 2023
10:25Komt er nog een vierde seizoen van Big Brother?
10:00Hoe is het nu met 'Winky Wong' uit Het Paard van Sinterklaas?
09:50Race Across the World-kijkers treuren om onverwachte exit: 'Is dit een 1 aprilgrap?'