TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2007 maakte regisseur Bob Entrop de film Een stukje blauw in de lucht. Hierin laat hij de ervaringen zien van Sinti en Roma tijdens de Tweede Wereldoorlog. Doorgaans praat de Sinti- en Romagemeenschap niet over de oorlog en de dood, zeker niet voor de camera. Met de film doorbrak Entrop dat taboe.
De documentaire Requiem voor Auschwitz - de film is het vervolg. Componist Roger Moreno-Rathgeb, die een 'Requiem voor Auschwitz’ schreef, brengt een bezoek aan het kamp. De derde generatie kijkt met veel emotie naar de oorlogsgeschiedenis van hun opa's en oma's, waarover in de geschiedenisboeken maar weinig staat. "Alsof het niks was".
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'