TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In 2007 maakte regisseur Bob Entrop de film Een stukje blauw in de lucht. Hierin laat hij de ervaringen zien van Sinti en Roma tijdens de Tweede Wereldoorlog. Doorgaans praat de Sinti- en Romagemeenschap niet over de oorlog en de dood, zeker niet voor de camera. Met de film doorbrak Entrop dat taboe.
De documentaire Requiem voor Auschwitz - de film is het vervolg. Componist Roger Moreno-Rathgeb, die een 'Requiem voor Auschwitz’ schreef, brengt een bezoek aan het kamp. De derde generatie kijkt met veel emotie naar de oorlogsgeschiedenis van hun opa's en oma's, waarover in de geschiedenisboeken maar weinig staat. "Alsof het niks was".
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen