TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen stamppot met rookworst, maar met een tulpenbol. Het klinkt niet als een maaltijd om van te watertanden, maar in Restaurant van de Toekomst proberen Sosha Duysker en Anna Gimbrère het tegendeel te bewijzen met de hulp van sterrenchefs Marleen Brouwer en Dennis Huwaë.
Ze maken ieder een versie van dit toekomstbestendige gerecht en laten het keuren door culinair journalist Joël Broekaert. Voor hem is het geen nieuws dat chefs experimenteren met tulpenbollen. Die zijn niet alleen duurzamer dan een stuk vlees, ze zijn ook gezond en je kunt er goed mee variëren: ze kunnen in de stamppot, maar ook in de frituurpan of in de soep.
Broekaert krijgt ook een tweede gerecht voorgeschoteld in deze aflevering over de Hollandse pot: een alternatief voor suddervlees.
Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale
11:36Lisa en Simon Bal uit Een Huis Vol zijn in het huwelijksbootje gestapt
11:15Verlaat Buddy Vedder Eén tegen 100? Caroline Tensen geeft duidelijkheid
10:35Einde Sint & De Leeuw? NPO 'moet programma schrappen'
09:53Demi en Geert uit De Bondgenoten verrassen met groot nieuws: 'Wij zijn getrouwd!'