TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De presentator laat aan Televizier weten dat alles keurig is afgesproken en afgehandeld met de winkeliers in Albanië. "We hoorden zelfs dat er veel meer kleden verkocht zijn die dag door alle toeristen die we trokken met de opdracht."
In de opdracht 'carpet diem' moesten de kandidaten de straten van hartje centrum Gjirokastër bedekken met vloerkleden. Dat resulteerde in prachtige tapijten op straat, waar iedereen overheen liep. Kijkers reageren verbijsterd. "Zo zielig voor die winkeleigenaren dat hun kleedjes daar goor worden op die straat" en "plaatsvervangende schaamte", klinkt het.
Kan hier zo niet naar kijken, heb gwn second hand embarrassment, zo zielig voor die winkeleigenaren dat hun kleedjes daar goor worden op die straat 😭 #widm — Mirjam 🧣 (@kingofthetaste) February 19, 2022
Beetje naar om te zien hoe er met de lokale mensen en de lokale koopwaar wordt om gegaan… plaatsvervangende schaamte hier #widm — Stine (@Stine__Jensen) February 19, 2022
Ik heb zoveel vragen. Weten die mensen nog wel welk kleed bij welke winkel hoort? En waarom zou een winkeleigenaar zijn kleden vuil laten worden? Worden deze kleden gekocht door de productie? Anders is het zo sneu 🥺 #widm — Lisa Maria van Harmelen 🌹 (@xLisaMaria) February 19, 2022
Rik van de Westelaken stelt alle critici nu gerust. "We hebben van tevoren aan alle winkeliers gevraagd of ze mee wilden werken aan deze opdracht. Ze waren ontzettend enthousiast", vertelt hij aan Televizier. Alle tapijten werden van tevoren gemarkeerd per winkel. En, vervolgt Rik: "Uiteraard zijn alle tapijten na de opdracht met zorg nagekeken door het productieteam van Wie is de Mol? en schoon teruggebracht naar de eigenaren."
De presentator vertelt dat de winkeliers juist de vruchten plukken van de WIDM-opdracht en er een traditie van willen maken. "We hielden nog contact daarna en hoorden zelfs dat er veel meer kleden verkocht zijn die dag door alle toeristen die we trokken met de opdracht. De winkeliers hebben nu bedacht om dit daarom vaker te doen voor toeristen." Je kunt de tapijtopdracht hieronder terugzien:
Hélène Hendriks grote afwezige bij start De Oranjezomer wegens operatie
14:48KRO-NCRV doet verslag van het conclaaf
14:13Max Verstappen en Kelly Piquet zijn ouders geworden van een dochter
13:31Deze BN'ers doen mee aan het nieuwe seizoen van Marble Mania
12:28Dit programma vervangt Only Joling op RTL 4