TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Jan en Dennis maakten het nieuws bekend tijdens hun meest recente Roddepraat-uitzending. Jan legde uit hoe hij op de naam is gekomen: "Als je een omroep wilt beginnen, moet je komen met een groep die nog niet bediend wordt. Wij hebben onderzoek gedaan naar onze achterban: het wordt de Nihilistische Omroep, een omroep voor nihilisten. Wat zijn dat? Mensen die eigenlijk werkelijk nergens om geven. Dus die zijn niet politiek geëngageerd, het interesseert ze gewoon geen ene moer en dat hele gezeur over de maatschappij maakt ze ook niet uit."
Nederland kent een open omroepstelsel, dat betekent dat iedereen een omroep kan beginnen, maar er moet wel aan een aantal eisen worden voldaan. De nieuwe omroep moet zich onderscheiden van andere omroepen en minstens 50.000 betalende leden hebben om in aanmerking te komen.
Dennis waarschuwde al dat De Nihilistische Omroep voorlopig nog geen zendtijd krijgt. Er komt heel wat bureaucratie kijken voordat het omroepstelsel een nieuwe omroep toelaat. De laatste twee die dat lukten waren Ongehoord Nederland en Omroep Zwart.
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg