TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan en Dennis maakten het nieuws bekend tijdens hun meest recente Roddepraat-uitzending. Jan legde uit hoe hij op de naam is gekomen: "Als je een omroep wilt beginnen, moet je komen met een groep die nog niet bediend wordt. Wij hebben onderzoek gedaan naar onze achterban: het wordt de Nihilistische Omroep, een omroep voor nihilisten. Wat zijn dat? Mensen die eigenlijk werkelijk nergens om geven. Dus die zijn niet politiek geëngageerd, het interesseert ze gewoon geen ene moer en dat hele gezeur over de maatschappij maakt ze ook niet uit."
Nederland kent een open omroepstelsel, dat betekent dat iedereen een omroep kan beginnen, maar er moet wel aan een aantal eisen worden voldaan. De nieuwe omroep moet zich onderscheiden van andere omroepen en minstens 50.000 betalende leden hebben om in aanmerking te komen.
Dennis waarschuwde al dat De Nihilistische Omroep voorlopig nog geen zendtijd krijgt. Er komt heel wat bureaucratie kijken voordat het omroepstelsel een nieuwe omroep toelaat. De laatste twee die dat lukten waren Ongehoord Nederland en Omroep Zwart.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame