TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn rol van de onbeholpen meester Anton in De luizenmoeder stal Diederik Ebbinge de harten van duizenden Nederlanders. En in het echt is de acteur even leuk, ontdekt Art Rooijakkers.
De presentator is voor Rooijakkers over de vloer op bezoek bij Ebbinge en zijn vrouw, actrice Roosmarijn Luyten. Zij speelt dit jaar Rachel Hazes in de musical Hij gelooft in mij en geeft een exclusief kijkje achter de schermen.
Ebbinge vertelt openhartig over de zware burn-out die hij acht jaar geleden had, en natuurlijk legt hij uit waarom hij in 2019, op het hoogtepunt, stopte met De luizenmoeder.
Rooijakkers wil ook weten wat het geheim is van zijn relatie. In huize Ebbinge treft hij immers een koppel dat na achttien jaar nog altijd stapelgek is op elkaar.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk