TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn rol van de onbeholpen meester Anton in De luizenmoeder stal Diederik Ebbinge de harten van duizenden Nederlanders. En in het echt is de acteur even leuk, ontdekt Art Rooijakkers.
De presentator is voor Rooijakkers over de vloer op bezoek bij Ebbinge en zijn vrouw, actrice Roosmarijn Luyten. Zij speelt dit jaar Rachel Hazes in de musical Hij gelooft in mij en geeft een exclusief kijkje achter de schermen.
Ebbinge vertelt openhartig over de zware burn-out die hij acht jaar geleden had, en natuurlijk legt hij uit waarom hij in 2019, op het hoogtepunt, stopte met De luizenmoeder.
Rooijakkers wil ook weten wat het geheim is van zijn relatie. In huize Ebbinge treft hij immers een koppel dat na achttien jaar nog altijd stapelgek is op elkaar.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'