TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn rol van de onbeholpen meester Anton in De luizenmoeder stal Diederik Ebbinge de harten van duizenden Nederlanders. En in het echt is de acteur even leuk, ontdekt Art Rooijakkers.
De presentator is voor Rooijakkers over de vloer op bezoek bij Ebbinge en zijn vrouw, actrice Roosmarijn Luyten. Zij speelt dit jaar Rachel Hazes in de musical Hij gelooft in mij en geeft een exclusief kijkje achter de schermen.
Ebbinge vertelt openhartig over de zware burn-out die hij acht jaar geleden had, en natuurlijk legt hij uit waarom hij in 2019, op het hoogtepunt, stopte met De luizenmoeder.
Rooijakkers wil ook weten wat het geheim is van zijn relatie. In huize Ebbinge treft hij immers een koppel dat na achttien jaar nog altijd stapelgek is op elkaar.
Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)
11:16Bram Moszkowicz over juridisch gevolg gevecht Gerard Joling: 'Mishandeling' (video)