TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn rol van de onbeholpen meester Anton in De luizenmoeder stal Diederik Ebbinge de harten van duizenden Nederlanders. En in het echt is de acteur even leuk, ontdekt Art Rooijakkers.
De presentator is voor Rooijakkers over de vloer op bezoek bij Ebbinge en zijn vrouw, actrice Roosmarijn Luyten. Zij speelt dit jaar Rachel Hazes in de musical Hij gelooft in mij en geeft een exclusief kijkje achter de schermen.
Ebbinge vertelt openhartig over de zware burn-out die hij acht jaar geleden had, en natuurlijk legt hij uit waarom hij in 2019, op het hoogtepunt, stopte met De luizenmoeder.
Rooijakkers wil ook weten wat het geheim is van zijn relatie. In huize Ebbinge treft hij immers een koppel dat na achttien jaar nog altijd stapelgek is op elkaar.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'