TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Met zijn rol van de onbeholpen meester Anton in De luizenmoeder stal Diederik Ebbinge de harten van duizenden Nederlanders. En in het echt is de acteur even leuk, ontdekt Art Rooijakkers.
De presentator is voor Rooijakkers over de vloer op bezoek bij Ebbinge en zijn vrouw, actrice Roosmarijn Luyten. Zij speelt dit jaar Rachel Hazes in de musical Hij gelooft in mij en geeft een exclusief kijkje achter de schermen.
Ebbinge vertelt openhartig over de zware burn-out die hij acht jaar geleden had, en natuurlijk legt hij uit waarom hij in 2019, op het hoogtepunt, stopte met De luizenmoeder.
Rooijakkers wil ook weten wat het geheim is van zijn relatie. In huize Ebbinge treft hij immers een koppel dat na achttien jaar nog altijd stapelgek is op elkaar.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde