TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Art Rooijakkers brengt een bezoek aan de Costa del Sol, waar Hans Kazàn en zijn vrouw Wendy wonen. Bijna 25 jaar geleden emigreerde de goochelaar en presentator met zijn gezin naar Spanje om een nieuw leven te beginnen.
Dat ging met ups en downs. Waar zoons Renzo en Oscar samen met schoondochter Mara internationale successen boekten als Magic Unlimited, kreeg Kazàn zelf een kostbaar verlies te verwerken toen zijn theater in Torremolinos failliet ging.
Recent bleek dat dochter Lara lijdt aan een ongeneeslijke verlammingsziekte; dat trekt een zware wissel op het gezin. Ondanks alle verdriet en tegenslag blijven Hans en zijn familie positief. Hij vertelt Art waar die veerkracht vandaan komt.
Thomas van Groningen verbaasd over Televizier-nominatie: 'Ben ik nou een van die drie beste presentatoren?'
10:00Afke Boven over haar favoriete tv-serie: 'Ik zag het voor het eerst toen ik 19 was'
09:45Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:40De drie genomineerden voor de Televizier-Ring Jeugd 2026 zijn bekend
09:29De TV van gisteren: Race across the world kent verre van vliegende start