TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Art Rooijakkers brengt een bezoek aan de Costa del Sol, waar Hans Kazàn en zijn vrouw Wendy wonen. Bijna 25 jaar geleden emigreerde de goochelaar en presentator met zijn gezin naar Spanje om een nieuw leven te beginnen.
Dat ging met ups en downs. Waar zoons Renzo en Oscar samen met schoondochter Mara internationale successen boekten als Magic Unlimited, kreeg Kazàn zelf een kostbaar verlies te verwerken toen zijn theater in Torremolinos failliet ging.
Recent bleek dat dochter Lara lijdt aan een ongeneeslijke verlammingsziekte; dat trekt een zware wissel op het gezin. Ondanks alle verdriet en tegenslag blijven Hans en zijn familie positief. Hij vertelt Art waar die veerkracht vandaan komt.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wie Is de Mol?-kijkers op het puntje van hun stoel bij spannende eliminatie
06:47Vanavond op TV: Ruben en de verborgen strijd van Myanmar, Gooische vrouwen, A Thousand Words
10:40De TV van gisteren: RTL dendert als een trein over NPO 1 dat historisch slechte avond beleefde
10:10Beau van Erven Dorens over vertrek Renze: 'Ontzettend jammer'
09:40Diederik Jekel schrikt van kritiek op deelnemers Zwaard van Damocles: 'Het is maar een spelletje!'