TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De liefde bloeide op achter de schermen van Goede Tijden, Slechte Tijden toen actrice en model Bertrie Wierenga en acteur Dorian Bindels elkaar ontmoetten. In Rooijakkers over de Vloer loopt Art Rooijakkers een dag mee met het acteurskoppel.
Vroeg in de ochtend vertrekken ze samen naar de GTST-set, waar in 2020 de vonk oversloeg. Tussen hun personages Shanti en Daan is de romantiek daarentegen ver te zoeken. Wierenga en Bindels spelen namelijk schoonzus en zwager.
Rooijakkers vraagt het koppel naar hun eerste ontmoeting, samenwerking en dromen voor de toekomst. Hoewel de acteurs nog genoeg mooie projecten in het verschiet hebben, ligt de focus nu op het creëren van een fijn, warm thuis. Ze mogen binnenkort namelijk hun eerste kindje verwelkomen.
Deze aflevering van Rooijakkers over de Vloer is op zondag 16 juni om 22:15 uur te zien op RTL 4.
De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle
14:45Dit is de reden dat het NOS Journaal van 20:00 uur vrijdag 6 februari uitwijkt naar NPO 2
14:26Zo kijk je gratis én live naar de Super Bowl 2026
14:17Wanneer is de finale van Pandora op televisie te zien?