TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Hugo Borst en Adelheid Roosen verloren allebei hun moeder aan dementie. Sindsdien maakten ze samen een aantal series over dit thema. In het vierde seizoen van Roosen & Borst onderzoeken Adelheid en Hugo hoe mensen met dementie of andere aandoeningen en hun families zich het beste kunnen voorbereiden op de dood.
Daarover zijn veel vragen. Zoals in de eerste aflevering bij Frits en zijn kinderen. Hij zit in een verpleeghuis en zijn ziekteproces is vergevorderd. Frits heeft zijn kinderen nooit veel liefde gegeven, terwijl zij daar nog altijd naar hunkeren. Kunnen ze hem daar in dit stadium nog mee confronteren? En hoe dan?
Henk heeft de ziekte van Parkinson. Hij gaat in gesprek met zijn dochter Nina nu het nog kan. Wat zeg je tegen elkaar als het einde nadert?
Partnerbijdrage
We hebben er even op moeten wachten, maar nu het is eindelijk zover: Fred van Leer hijst bruiden weer in de mooiste trouwjurken tijdens het nieuwste seizoen van Say Yes To The Dress Benelux op TLC.
Natacha Harlequin start nieuwe carrière na Shownieuws-rel
15:04Chateau Meiland: la Dolce Vita is terug, bekijk de eerste beelden
14:58URK! start bijna weer: bekijk de eerste beelden
14:32Droom komt uit voor GTST-actrice Barbara Sloesen: 'Ik ben zwanger'
14:02Lale Gül weg bij SBS6: 'Naar RTL Tonight'