TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie-o-wie volgt Oogappels op?
De afgelopen weken is er door heel wat tv-makers, acteurs en presentatoren campagne gevoerd. Maar welke drie tv-programma's hebben nu echt de meeste stemmen ontvangen en maken dus nog altijd kans op de prestigieuze ring? De spanning zal vast in heel Hilversum en omstreken om te snijden zijn.
Wat deze prijs overigens onderscheidt van de andere categorieën van de Gouden Televizier-Ring, is dat hierbij de stemmen weer op nul gaan. Op 17 oktober gaan de stembussen opnieuw open en wordt duidelijk welk programma echt favoriet is. Bij de andere categorieën ligt de uitslag inmiddels al vast.
RTL Boulevard is vanavond om 18:35 uur te zien op RTL 4.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026
19:04Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'