TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de Verenigde Staten constateren doctoren dat veel Covid-19 patiënten plukken haar verliezen. Leco van Zadelhoff vertelt er in RTL Boulevard over en geeft tips om je kwetsbare haar zo goed mogelijk te verzorgen.
Alhoewel er nog geen stuitende bewijzen zijn, wordt het coronavirus door steeds meer doktoren gelinkt aan haaruitval. Stress zou een mogelijke reden zijn waarom patiënten stukken haar verliezen.
Voor iedereen die hetzelfde ervaart, raadt Leco aan om direct een dokter te bezoeken. Hierbij benadrukt de beautyexpert wel dat het haaruitval extreem moet zijn. Zo’n 100-150 haren per dag verliezen is namelijk hartstikke normaal.
Ook geeft Leco de tip om jezelf en je kapsel goed te verzorgen. Mediteer, sport regelmatig en eet gezond om stress te voorkomen. Wil je je haar goed verzorgen? Doe dat met een shampoo die je hoofdhuid en haar ‘respecteert’. Weg met de stijltang en lief zijn voor je kapsel, aldus Leco.
Zondag met Lubach: 'Influencers willen hun bek niet meer houden'
Kijk hier het fragment terug:
De Grannies van Amsterdam zijn terug en de eerste beelden beloven weer veel lol
11:03Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Over De A4 op televisie te zien
09:31Dit programma vervangt Ons Kent Ons op RTL 4
07:49De TV van gisteren: Vernieuwde Triviant valt nog niet in de smaak bij kijkers
06:47Vanavond op TV: We zijn er bijna!, Woeste grond, G.I. Jane