TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de Verenigde Staten constateren doctoren dat veel Covid-19 patiënten plukken haar verliezen. Leco van Zadelhoff vertelt er in RTL Boulevard over en geeft tips om je kwetsbare haar zo goed mogelijk te verzorgen.
Alhoewel er nog geen stuitende bewijzen zijn, wordt het coronavirus door steeds meer doktoren gelinkt aan haaruitval. Stress zou een mogelijke reden zijn waarom patiënten stukken haar verliezen.
Voor iedereen die hetzelfde ervaart, raadt Leco aan om direct een dokter te bezoeken. Hierbij benadrukt de beautyexpert wel dat het haaruitval extreem moet zijn. Zo’n 100-150 haren per dag verliezen is namelijk hartstikke normaal.
Ook geeft Leco de tip om jezelf en je kapsel goed te verzorgen. Mediteer, sport regelmatig en eet gezond om stress te voorkomen. Wil je je haar goed verzorgen? Doe dat met een shampoo die je hoofdhuid en haar ‘respecteert’. Weg met de stijltang en lief zijn voor je kapsel, aldus Leco.
Zondag met Lubach: 'Influencers willen hun bek niet meer houden'
Kijk hier het fragment terug:
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’