TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de Verenigde Staten constateren doctoren dat veel Covid-19 patiënten plukken haar verliezen. Leco van Zadelhoff vertelt er in RTL Boulevard over en geeft tips om je kwetsbare haar zo goed mogelijk te verzorgen.
Alhoewel er nog geen stuitende bewijzen zijn, wordt het coronavirus door steeds meer doktoren gelinkt aan haaruitval. Stress zou een mogelijke reden zijn waarom patiënten stukken haar verliezen.
Voor iedereen die hetzelfde ervaart, raadt Leco aan om direct een dokter te bezoeken. Hierbij benadrukt de beautyexpert wel dat het haaruitval extreem moet zijn. Zo’n 100-150 haren per dag verliezen is namelijk hartstikke normaal.
Ook geeft Leco de tip om jezelf en je kapsel goed te verzorgen. Mediteer, sport regelmatig en eet gezond om stress te voorkomen. Wil je je haar goed verzorgen? Doe dat met een shampoo die je hoofdhuid en haar ‘respecteert’. Weg met de stijltang en lief zijn voor je kapsel, aldus Leco.
Zondag met Lubach: 'Influencers willen hun bek niet meer houden'
Kijk hier het fragment terug:
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis