TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november is er geen gebrek aan politieke tv-debatten. Voor veel mensen komt dat goed uit: vorige maand wist tachtig procent van de kiezers nog niet op wie ze gaan stemmen.
De lijsttrekkers van de grootste partijen gaan in De Verkiezingen: Het Debat met elkaar in discussie. In een rechtstreekse uitzending vanuit Felix Meritis in Amsterdam leiden Daphne Lammers en Fons Lambie een debat over de belangrijkste politieke twistpunten.
Aan de hand van de huidige peilingen zijn Pieter Omtzigt (Nieuw Sociaal Contract), Dilan Yesilgöz (VVD) en Frans Timmermans (GL-PvdA) uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Zij stonden al eerder rechtstreeks tegenover elkaar tijdens het debat van College Tour. Het enige verschil is dat toen ook Caroline van der Plas (BBB) op het podium stond. Zij is ditmaal niet van de partij.
Niets missen? RTL De Verkiezingen: Het Debat is op zondag 5 november om 21:30 uur te zien op RTL4.
Zien: eerste beelden van het elfde seizoen van Over Mijn Lijk
10:23Gover Meit onherkenbaar in Belgische talkshow
10:10GTST-ster Lone van Roosendaal houdt van vrouwen met een randje
09:39Dit programma vervangt Roadtrippers VIPS op SBS6
07:39Videoland-serie Vals Spel krijgt voorlopig geen nieuw seizoen