TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november is er geen gebrek aan politieke tv-debatten. Voor veel mensen komt dat goed uit: vorige maand wist tachtig procent van de kiezers nog niet op wie ze gaan stemmen.
De lijsttrekkers van de grootste partijen gaan in De Verkiezingen: Het Debat met elkaar in discussie. In een rechtstreekse uitzending vanuit Felix Meritis in Amsterdam leiden Daphne Lammers en Fons Lambie een debat over de belangrijkste politieke twistpunten.
Aan de hand van de huidige peilingen zijn Pieter Omtzigt (Nieuw Sociaal Contract), Dilan Yesilgöz (VVD) en Frans Timmermans (GL-PvdA) uitgenodigd om hierbij aanwezig te zijn. Zij stonden al eerder rechtstreeks tegenover elkaar tijdens het debat van College Tour. Het enige verschil is dat toen ook Caroline van der Plas (BBB) op het podium stond. Zij is ditmaal niet van de partij.
Niets missen? RTL De Verkiezingen: Het Debat is op zondag 5 november om 21:30 uur te zien op RTL4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie