TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het enige wat de producten daarvoor nog nodig hebben, is kandidaten.
Eigenlijk heeft De Slechtste Chauffeur van Nederland geen introductie meer nodig, de titel zegt het allemaal. In dit populaire programma van RTL worden de kandidaten wekelijks getest op hun rijvaardigheid en verkeersinzicht. Daarnaast worden de deelnemers bewust gemaakt van de gevaren op de weg.
Waar je bij veel andere programma afvalt als je het slechtste bent, is dat in dit programma een heel ander verhaal. Je hebt juist grotere kans om af te vallen als de juryleden - bestaande uit onder meer Tim Coronel en Beau Luijten - potentie in je zien. Wie aan het einde van de reeks 'wint', moet zijn of haar rijbewijs officieel door de shredder gooien. En dat wil niemand.
Om het komende seizoen van de grond te krijgen, hebben de makers nog wel iets nodig: deelnemers. Op de Facebook-pagina van Skyhightv is dan ook het onderstaande oproepje te vinden.
Wanneer het nieuwe seizoen van De Slechtste Chauffeur van Nederland te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji