TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het enige wat de producten daarvoor nog nodig hebben, is kandidaten.
Eigenlijk heeft De Slechtste Chauffeur van Nederland geen introductie meer nodig, de titel zegt het allemaal. In dit populaire programma van RTL worden de kandidaten wekelijks getest op hun rijvaardigheid en verkeersinzicht. Daarnaast worden de deelnemers bewust gemaakt van de gevaren op de weg.
Waar je bij veel andere programma afvalt als je het slechtste bent, is dat in dit programma een heel ander verhaal. Je hebt juist grotere kans om af te vallen als de juryleden - bestaande uit onder meer Tim Coronel en Beau Luijten - potentie in je zien. Wie aan het einde van de reeks 'wint', moet zijn of haar rijbewijs officieel door de shredder gooien. En dat wil niemand.
Om het komende seizoen van de grond te krijgen, hebben de makers nog wel iets nodig: deelnemers. Op de Facebook-pagina van Skyhightv is dan ook het onderstaande oproepje te vinden.
Wanneer het nieuwe seizoen van De Slechtste Chauffeur van Nederland te zien zal zijn, is nog niet bekend.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar