TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef Rudolph van Veen bezocht afgelopen voorjaar alle twaalf Nederlandse provinciën om te proeven en ervaren wat plaatselijke culinaire experts te bieden hebben. Het resultaat daarvan is vanaf vandaag te zien in de eerste aflevering van Rudolph's Zomertour.
Zijn culinaire ontdekkingstocht door eigen land begint in het zuiden van Limburg. In Maastricht spreekt hij Margo Reuten, de chef-kok van sterrenrestaurant Da Vinci. Zij neemt hem mee naar de volgens haar beste aspergeteler van Limburg.
Aan het einde van de uitzending is hij terug in zijn eigen keuken. Daar gaat hij aan de slag met een recept dat geïnspireerd is op zijn bezoek aan Limburg.
Miljoenenjacht terug op tv: dit is wanneer
10:35Keert de zaterdagaflevering van De Bondgenoten nog terug? Talpa geeft uitsluitsel
10:19RTL onthult de startdatum van Got Talent
10:09Race Across the World keert eindelijk terug op de buis: dit is wanneer
10:00Jetske van den Elsen heeft haar hart verloren aan dít programma: 'Het is wat de wereld nodig heeft'