TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef Rudolph van Veen bezocht afgelopen voorjaar alle twaalf Nederlandse provinciën om te proeven en ervaren wat plaatselijke culinaire experts te bieden hebben. Het resultaat daarvan is vanaf vandaag te zien in de eerste aflevering van Rudolph's Zomertour.
Zijn culinaire ontdekkingstocht door eigen land begint in het zuiden van Limburg. In Maastricht spreekt hij Margo Reuten, de chef-kok van sterrenrestaurant Da Vinci. Zij neemt hem mee naar de volgens haar beste aspergeteler van Limburg.
Aan het einde van de uitzending is hij terug in zijn eigen keuken. Daar gaat hij aan de slag met een recept dat geïnspireerd is op zijn bezoek aan Limburg.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los