TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef Rudolph van Veen bezocht afgelopen voorjaar alle twaalf Nederlandse provinciën om te proeven en ervaren wat plaatselijke culinaire experts te bieden hebben. Het resultaat daarvan is vanaf vandaag te zien in de eerste aflevering van Rudolph's Zomertour.
Zijn culinaire ontdekkingstocht door eigen land begint in het zuiden van Limburg. In Maastricht spreekt hij Margo Reuten, de chef-kok van sterrenrestaurant Da Vinci. Zij neemt hem mee naar de volgens haar beste aspergeteler van Limburg.
Aan het einde van de uitzending is hij terug in zijn eigen keuken. Daar gaat hij aan de slag met een recept dat geïnspireerd is op zijn bezoek aan Limburg.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)