TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chef Rudolph van Veen bezocht afgelopen voorjaar alle twaalf Nederlandse provinciën om te proeven en ervaren wat plaatselijke culinaire experts te bieden hebben. Het resultaat daarvan is vanaf vandaag te zien in de eerste aflevering van Rudolph's Zomertour.
Zijn culinaire ontdekkingstocht door eigen land begint in het zuiden van Limburg. In Maastricht spreekt hij Margo Reuten, de chef-kok van sterrenrestaurant Da Vinci. Zij neemt hem mee naar de volgens haar beste aspergeteler van Limburg.
Aan het einde van de uitzending is hij terug in zijn eigen keuken. Daar gaat hij aan de slag met een recept dat geïnspireerd is op zijn bezoek aan Limburg.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek