TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“De Afsluitdijk is een blokkade voor vissen. Het is de grootste ecologische ramp die we Nederland hebben toegebracht”, zegt marine-ecoloog Wouter van der Heij in deze Ruimteschip Aarde. De waterkering tussen Noord-Holland en Friesland - die overigens vanuit de ruimte zichtbaar is - komt voorbij in deze aflevering over de invloed van de mens op de natuur.
André Kuipers en verteller Kim van Kooten leggen uit hoe mensen de natuur indammen en op bepaalde plaatsen juist weer de ruimte geven. Verder een oplossing voor exotische koraalduivels op Bonaire. Zij eten kleine vissoorten die belangrijk zijn voor het rif, waaronder papegaaivissen. Dat is een probleem, omdat papegaaivissen algen eten die schadelijk zijn voor het toch al zo kwetsbare koraal.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026