TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de seizoenspresentatie van de NPO.
In Sander en de Socials houdt Sander Schimmelpenninck zich bezig met zaken als internet en social media. Voor veel liberaal democraten leek wat er momenteel gaande is voorheen de ultieme droom: om in een paar seconden en met een kort en krachtig berichtje de hele wereld te kunnen bereiken. Er stond zo een forum voor vrije meningsuiting en open debat.
De realiteit is echter minder rooskleurig, zo vinden kenners. Social media wordt immers ook gebruikt door roekeloze presidenten om aan de macht te komen en om referenda te kapen.
Als iemand daar veel over weet, is het Sander Schimmelpenninck. Als fervent X-gebruiker (voorheen: Twitter) zit hij er middenin. Maar voor hoelang nog? Om daar achter te komen, neemt hij in deze nieuwe documentaireserie niet alleen de gevolgen van de komst van social media onder de loep, maar ook zijn eigen gedrag. Zou daar iets aan moeten veranderen?
Sander en de Socials is vanaf 30 oktober wekelijks te zien bij VPRO op NPO3.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'