TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de seizoenspresentatie van de NPO.
In Sander en de Socials houdt Sander Schimmelpenninck zich bezig met zaken als internet en social media. Voor veel liberaal democraten leek wat er momenteel gaande is voorheen de ultieme droom: om in een paar seconden en met een kort en krachtig berichtje de hele wereld te kunnen bereiken. Er stond zo een forum voor vrije meningsuiting en open debat.
De realiteit is echter minder rooskleurig, zo vinden kenners. Social media wordt immers ook gebruikt door roekeloze presidenten om aan de macht te komen en om referenda te kapen.
Als iemand daar veel over weet, is het Sander Schimmelpenninck. Als fervent X-gebruiker (voorheen: Twitter) zit hij er middenin. Maar voor hoelang nog? Om daar achter te komen, neemt hij in deze nieuwe documentaireserie niet alleen de gevolgen van de komst van social media onder de loep, maar ook zijn eigen gedrag. Zou daar iets aan moeten veranderen?
Sander en de Socials is vanaf 30 oktober wekelijks te zien bij VPRO op NPO3.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis