TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat blijkt uit de seizoenspresentatie van de NPO.
In Sander en de Socials houdt Sander Schimmelpenninck zich bezig met zaken als internet en social media. Voor veel liberaal democraten leek wat er momenteel gaande is voorheen de ultieme droom: om in een paar seconden en met een kort en krachtig berichtje de hele wereld te kunnen bereiken. Er stond zo een forum voor vrije meningsuiting en open debat.
De realiteit is echter minder rooskleurig, zo vinden kenners. Social media wordt immers ook gebruikt door roekeloze presidenten om aan de macht te komen en om referenda te kapen.
Als iemand daar veel over weet, is het Sander Schimmelpenninck. Als fervent X-gebruiker (voorheen: Twitter) zit hij er middenin. Maar voor hoelang nog? Om daar achter te komen, neemt hij in deze nieuwe documentaireserie niet alleen de gevolgen van de komst van social media onder de loep, maar ook zijn eigen gedrag. Zou daar iets aan moeten veranderen?
Sander en de Socials is vanaf 30 oktober wekelijks te zien bij VPRO op NPO3.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie