TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Waarom heb ik hieraan meegedaan?” kermt Gio. Hij is een van de zeven jongvolwassenen die meedoen aan Schermstrijd. Voor dit experiment heeft hij een week lang zijn telefoon ingeleverd. Samen met psycholoog Pablo onderzoekt Gio wat dat met hem doet.
In deze laatste aflevering vraagt Doortje Smithuijsen zich af of de overheid niet moet ingrijpen: kinderen kunnen tegenwoordig eerder swipen dan praten. Ook spreekt ze mensen die zich inzetten tegen schermverslaving.
Journalist Danielle Batist en actrice Thekla Reuten startten het ouderinitiatief Smartphonevrij Opgroeien. Daarmee willen ze bewustwording bij ouders stimuleren en kinderen behoeden voor de gevaren van telefoonverslaving. De kindertijd duurt immers te kort om door te brengen op een smartphone.
Schermstrijd is op donderdag 12 december 2024 om 22:05 uur te zien op NPO 3.
Partnerbijdrage
Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los
10:00Jetske van den Elsen moest na opnames Hunted VIPS bijkomen: 'Zag overal camera's'
09:44TV-weerbericht: 'Zomerse temperaturen en veel zon in aantocht'