TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Waarom heb ik hieraan meegedaan?” kermt Gio. Hij is een van de zeven jongvolwassenen die meedoen aan Schermstrijd. Voor dit experiment heeft hij een week lang zijn telefoon ingeleverd. Samen met psycholoog Pablo onderzoekt Gio wat dat met hem doet.
In deze laatste aflevering vraagt Doortje Smithuijsen zich af of de overheid niet moet ingrijpen: kinderen kunnen tegenwoordig eerder swipen dan praten. Ook spreekt ze mensen die zich inzetten tegen schermverslaving.
Journalist Danielle Batist en actrice Thekla Reuten startten het ouderinitiatief Smartphonevrij Opgroeien. Daarmee willen ze bewustwording bij ouders stimuleren en kinderen behoeden voor de gevaren van telefoonverslaving. De kindertijd duurt immers te kort om door te brengen op een smartphone.
Schermstrijd is op donderdag 12 december 2024 om 22:05 uur te zien op NPO 3.
De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST