TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De paleistuinen van Wenen vormen wederom het oogstrelende decor voor het Schönbrunn Concert. Op dit jaarlijkse evenement treedt het Wiener Philharmoniker op onder leiding van Andris Nelsons. Het orkest brengt composities van onder anderen Richard Wagner en Bed?ich Smetana ten gehore. Ook de Noorse operazangeres Lise Davidsen zal het podium betreden. Zij zingt aria’s uit de opera’s Tannhäuser en La forza del destino.
Het doel van dit zomeravondconcert is om klassieke muziek toegankelijk te maken voor een breder publiek. Dit doet de organisatie onder meer door de kaartjes voor het evenement gratis aan te bieden en geen dresscode te hanteren. Deze aanpak blijkt succesvol; het concert trekt ieder jaar maar liefst 100.000 bezoekers naar de Weense paleistuinen.
Schönbrunn Concert 2024 is op zondag 5 januari 2025 om 09:20 uur te zien op NPO 1.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster