TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel oud-internationals Wesley Sneijder en Andy van der Meijde allebei een flinke staat van dienst in de voetballerij hebben, passen ze qua postuur wel in de Kelderklasse.
De Kelderklasse, het is een bijnaam voor het laagste voetbalniveau van Nederland. Waar Wesley en Andy nog gezegend waren met flink wat talent, geldt dit niet voor de voetballers die wekelijks ploeteren in de kelder van het Nederlandse amateurvoetbal.
De twee oud-profvoetballers namen de afgelopen maanden tegen beter weten in elk een team van het laagste niveau onder hun hoede. Het is nu tijd voor het slotstuk: het grote finaleduel. Normaal is het de vraag wie van de twee teams het beste is, maar in dit geval lijkt het vooral een strijd te worden wie van hen de minst slechte is.
Partnerbijdrage
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los