TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hoewel oud-internationals Wesley Sneijder en Andy van der Meijde allebei een flinke staat van dienst in de voetballerij hebben, passen ze qua postuur wel in de Kelderklasse.
De Kelderklasse, het is een bijnaam voor het laagste voetbalniveau van Nederland. Waar Wesley en Andy nog gezegend waren met flink wat talent, geldt dit niet voor de voetballers die wekelijks ploeteren in de kelder van het Nederlandse amateurvoetbal.
De twee oud-profvoetballers namen de afgelopen maanden tegen beter weten in elk een team van het laagste niveau onder hun hoede. Het is nu tijd voor het slotstuk: het grote finaleduel. Normaal is het de vraag wie van de twee teams het beste is, maar in dit geval lijkt het vooral een strijd te worden wie van hen de minst slechte is.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?