TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Als we Paul Groot mogen geloven, wordt zijn Scrooge nog gemener dan zijn voorgangers. De acteur schreef het script voor de derde editie van het Omroep MAX-muziekspektakel Scrooge Live en kruipt zelf in de huid van de beroemde vrek.
Hij liet zich onder meer inspireren door een oud-docent en een vakantie in Spanje, vertelde hij in het AD. “Ik zag een straatartiest met zo’n grote bellenblaas. Komt er een oud vrouwtje langs en die prikt met haar wandelstok zo alle zeepbellen lek.”
Andere rollen in dit kerstverhaal zijn voor Tineke Schouten, Angela Groothuizen en Groots goede vriend Owen Schumacher. Janny van der Heijden en André van Duin spelen het collectantenduo in Dordrecht. Lees hier ook wie de andere rollen spelen. Scrooge live staat ook dit jaar in het teken van kinderarmoede in Nederland.
Benieuwd? Scrooge Live is op 11 december 2022 om 20:30 uur te zien op NPO 1.
Partnerbijdrage
Jan Smit maakt indruk met cover van nummer Tabitha in Onvergetelijke Liedjes
16:27Rafael van der Vaart vol zelfspot in Vandaag Inside: 'Beste professionele amateur ter wereld'
16:04Sander Schimmelpenninck kondigt nieuw seizoen Sander en de kloof aan
15:20Deze programma's rondom Sinterklaas mag je niet missen
14:25Linda en Ivan Kraan uit Een Huis Vol verwachten tiende kind