TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Als gast in Secret Duets is het zaak dat het panel niet achter je identiteit komt. Dat kan bijvoorbeeld door een andere zangstem op te zetten. Toch is het ook slim om, zeker bij nummers in het Nederlands, je accent proberen te verhullen.
Daar kwam model Sylvia Geersen een paar afleveringen terug achter. Samen met Soy Kroon zong ze het nummer 'Slapeloosheid', en al bij de eerste zinnen hoorde hij dat zij het was door haar Rotterdamse tongval. Ook panelleden April Darby en Emma Heesters wisten genoeg, alleen Danny de Munk had wat langer nodig.
Vandaag zijn het René Froger, Buddy Vedder, Samantha Steenwijk en opnieuw Soy Kroon die gaan proberen de geheime zangers te ontmaskeren. Alle vier schoven ze al vaker aan, dus aan ervaring geen gebrek. Benieuwd of ze erin slagen? Secret Duets is iedere donderdag vanaf 20:30 uur te zien op RTL4.
Dit weten we al over het nieuwe programma van Rutger Castricum
14:04De Oranjezomer: 'Koopzegelverandering AH maakt de mensen boos'
13:23Wanneer keert Kassa weer terug op televisie?
13:06Edwin tegen Iris in B&B Vol Liefde: 'Ik hoopte dat je niet verliefd zou worden op me'
13:04Dit programma vervangt De Slimste Mens België na de finale op NPO 3