TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentator Jamai Loman laat weer vier bekende panelleden een duet zingen met een voor hen onbekende gast. Ze moeten raden wie er aan de andere kant van de muur staat.
Loman heeft inmiddels in twee decennia tijd een carrière opgebouwd rondom de thema’s televisie, muziek en talent. Hij viert min of meer een jubileum. Het is namelijk precies twintig jaar geleden dat hij meedeed aan het eerste seizoen van zangtalentenjacht Idols. Hij won en brak daarmee in eerste instantie door als zanger.
Naast rollen in musicals ging Loman ook televisieprogramma’s presenteren. Daar zaten veel muzikale talentenjachten tussen met zang en dans. De veelzijdige artiest was vorig jaar zelf een geheime zanger in The Masked Singer, waarbij hij als winnaar uit de bus kwam. Ook in het slot van deze aflevering laat hij dan zich ook weer muzikaal horen. Alleen met wie zingt hij samen?
De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’
06:47Vanavond op TV: Sergio over de grens, Flo, I Care a Lot
20:37Nicolette van Dam en Bas Smit presenteren Nederlandse versie van Love is Blind
15:18Kees Boot doet verrassende onthulling over GTST
14:48Fan van DREAM SCHOOL? Kijk dan Dropout Resort op NPO Start