TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vierdelige serie Secrets of the Elephants over de olifant van James Cameron (regisseur van Avatar en Titanic) begint in de woestijn van Namibië. Onder de barre omstandigheden weten de dieren zelfs daar te overleven.
James Cameron is bekend als de regisseur van Titanic en Avatar, maar maakte naast filmklassiekers ook natuurdocumentaires, over het leven in de duisterste dieptes van de oceaan in het algemeen en over de walvis in het bijzonder. Voor een nieuwe serie gaat hij aan land en portretteert hij de olifant.
In het vierluik Secret of the Elephants laat hij zien hoe veelzijdig dit grootste landzoogdier van de planeet is. Hij portretteert de kolossen op de savanne, in de jungle, tussen de mensen en zelfs in de woestijn.
National Geographic begint met de aflevering over de dorre zandvlakte van Namibië. De dieren weten ook daar te overleven, in storm en droogte. Hun geheime wapen? Hun kennis van het gebied. Dat staat namelijk in het olifantengeheugen gegrift.
Secrets of the Elephants is vanaf 7 oktober 2023 iedere zaterdag om 21:45 uur te zien op National Geographic.
Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Talk to Me