TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vierdelige serie Secrets of the Elephants over de olifant van James Cameron (regisseur van Avatar en Titanic) begint in de woestijn van Namibië. Onder de barre omstandigheden weten de dieren zelfs daar te overleven.
James Cameron is bekend als de regisseur van Titanic en Avatar, maar maakte naast filmklassiekers ook natuurdocumentaires, over het leven in de duisterste dieptes van de oceaan in het algemeen en over de walvis in het bijzonder. Voor een nieuwe serie gaat hij aan land en portretteert hij de olifant.
In het vierluik Secret of the Elephants laat hij zien hoe veelzijdig dit grootste landzoogdier van de planeet is. Hij portretteert de kolossen op de savanne, in de jungle, tussen de mensen en zelfs in de woestijn.
National Geographic begint met de aflevering over de dorre zandvlakte van Namibië. De dieren weten ook daar te overleven, in storm en droogte. Hun geheime wapen? Hun kennis van het gebied. Dat staat namelijk in het olifantengeheugen gegrift.
Secrets of the Elephants is vanaf 7 oktober 2023 iedere zaterdag om 21:45 uur te zien op National Geographic.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij