TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
In de basis heeft Sekskliniek wat weg van het Britse concept Gênante Lijven, waarin cliënten op tv spraken over hun meest gênante, opvallende en schokkende aandoeningen.
In Sekskliniek krijgen kijkers namelijk ook de kans om langs te gaan bij drie experts -huisarts Leroy, soa-arts Menne en sekscoach Inge- maar niet om ze van een kwaaltje af te helpen. Deze mensen helpen vooral bij de meest uiteenlopende zaken: van zorgen om een te grote rechter schaamlip, de beste standjes bij overgewicht, bef- en vingertips, vaginisme en vragen over anale seks.
In de eerste aflevering - die vandaag rond de klok van 21:15 uur zijn opwachting maakt op NPO3 - komen er al diverse problemen voorbij. Zo heeft Merel last van een gevoelloze clitoris, komt Jamirho voor een soa-test en is Jason in de kliniek met een vraag over zijn geslachtsdeel. Deze is bovengemiddeld groot en hij wil graag tips hoe hij hiermee om kan gaan zonder zijn bedpartner direct pijn te doen.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?