TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de basis heeft Sekskliniek wat weg van het Britse concept Gênante Lijven, waarin cliënten op tv spraken over hun meest gênante, opvallende en schokkende aandoeningen.
In Sekskliniek krijgen kijkers namelijk ook de kans om langs te gaan bij drie experts -huisarts Leroy, soa-arts Menne en sekscoach Inge- maar niet om ze van een kwaaltje af te helpen. Deze mensen helpen vooral bij de meest uiteenlopende zaken: van zorgen om een te grote rechter schaamlip, de beste standjes bij overgewicht, bef- en vingertips, vaginisme en vragen over anale seks.
In de eerste aflevering - die vandaag rond de klok van 21:15 uur zijn opwachting maakt op NPO3 - komen er al diverse problemen voorbij. Zo heeft Merel last van een gevoelloze clitoris, komt Jamirho voor een soa-test en is Jason in de kliniek met een vraag over zijn geslachtsdeel. Deze is bovengemiddeld groot en hij wil graag tips hoe hij hiermee om kan gaan zonder zijn bedpartner direct pijn te doen.
Zien we B&B Vol Liefde-Timothy binnenkort al terug op tv?
11:04Een Huis Vol-families luiden nieuw seizoen op gezellige wijze in
10:00De familie De Lange uit Een Huis Vol stelt zich voor: 'Dít maakt ons verhaal uniek'
09:15Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze