TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de basis heeft Sekskliniek wat weg van het Britse concept Gênante Lijven, waarin cliënten op tv spraken over hun meest gênante, opvallende en schokkende aandoeningen.
In Sekskliniek krijgen kijkers namelijk ook de kans om langs te gaan bij drie experts -huisarts Leroy, soa-arts Menne en sekscoach Inge- maar niet om ze van een kwaaltje af te helpen. Deze mensen helpen vooral bij de meest uiteenlopende zaken: van zorgen om een te grote rechter schaamlip, de beste standjes bij overgewicht, bef- en vingertips, vaginisme en vragen over anale seks.
In de eerste aflevering - die vandaag rond de klok van 21:15 uur zijn opwachting maakt op NPO3 - komen er al diverse problemen voorbij. Zo heeft Merel last van een gevoelloze clitoris, komt Jamirho voor een soa-test en is Jason in de kliniek met een vraag over zijn geslachtsdeel. Deze is bovengemiddeld groot en hij wil graag tips hoe hij hiermee om kan gaan zonder zijn bedpartner direct pijn te doen.
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen